• 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

جاذبه های گردشگری و توریستی ملبورن

0 نفر ملبورن را دوست دارند
 • تصویر ملبورن 0
 • تصویر ملبورن 1
 • تصویر ملبورن 2
 • تصویر ملبورن 3
 • تصویر ملبورن 4
 • تصویر ملبورن 5
 • تصویر ملبورن 6
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
جاذبه های گردشگری و توریستی استرالیا ملبورن : ملبورن با جمعیت ۴ میلیون نفری خود دومین شهر بزرگ استرالیا و مرکز ایالت جنوب شرقی ویکتوریاست که در راس بندر خلیج فیلیپ قرار گرفته. این شهر با معماری سبک ویکتوریایی، بازارهای وسیع، موزه ها، گالری ها، سالن های تئاتر و پارک ها و باغ های عظیم خود پایتخت فرهنگی استرالیا محسوب میشود. امروزه ملبورن مرکز هنر، تجارت، آموزش، سرگرمی، ورزش و توریسم است. آب و هوای ملبورن اقیانوسی و سردتر از بقیه شهرهای استرالیاست. ملبورن در برگزاری رویدادهای ورزشی مانند مسابقات تنیس ملبورن کاپ و مسابقات رالی کانتاس استرالیا بسیار مشهور میباشد.
آدرس نقشه گوگل ملبورنآدرس اینترنتی ملبورنلیست هتل های ملبورنتفسیرهای ملبورن
نوع مقصد
تصویر نوع مقصد

جاذبه های مقصد

تصویر جاذبه های مقصد

جاذبه رستوران تراموایی به سبک مستعمراتی

0 نفر رستوران تراموایی به سبک مستعمراتی را دوست دارند
 • تصویر رستوران تراموایی به سبک مستعمراتی 0
این رستوران متحرک جذاب که در سال ۱۹۸۳ افتتاح شد جاذبه ای بینظیر در ملبورن محسوب میشود. تراموای مربوط به سال ۱۹۲۷ به رستورانی مجلل تبدیل شده و در خیابان های زیبای ملبورن حرکت میکند و مسافران آن، هم از مناظر زیبای شهر لذت میبرند و هم از غذای فوق العاده استرالیایی. فضای این رستوران دنج و تزئینات داخلی آن بسیار چشم نواز است. این تراموا به گونه ای طراحی شده که هیچگونه تکان یا حرکتی را در آن احساس نخواهید کرد.
آدرس نقشه گوگل رستوران تراموایی به سبک مستعمراتیآدرس اینترنتی رستوران تراموایی به سبک مستعمراتیتفسیرهای رستوران تراموایی به سبک مستعمراتی

جاذبه خانه و باغ کومو

0 نفر خانه و باغ کومو را دوست دارند
 • تصویر خانه و باغ کومو 0
بهترین باغ های ملبورن، که یک عمارت تاریخی و مجموعه ای بینظیر از اثاثیه عتیقه صاحبان اصلیش، یعنی یکی از ثروتمندترین خانواده های استرالیا را در خود جا داده. این مجموعه که هم اکنون ۱۶۰ سال قدمت دارد نشانگر زندگی و دوران اشرافیت ملبورن میباشد. در تراس این خانه، در کافه بورساریا میتوانید از نوشیدن یک فنجان چای، تاریخ و شکوه استرالیا لذت ببرید.
آدرس نقشه گوگل خانه و باغ کوموآدرس اینترنتی خانه و باغ کوموتفسیرهای خانه و باغ کومو

جاذبه آکواریوم ملبورن

0 نفر آکواریوم ملبورن را دوست دارند
 • تصویر آکواریوم ملبورن 0
آکواریومی با گنجایش ۲.۲ میلیون لیتر آب که محل زندگی کوسه ها، پنگوئن ها، ماهی های قطبی، اختاپوس ها، عروس دریایی، ماهی های برق دار، لاک پشت ها و انواع آبزیان دیگر میباشد و در ساحل رود یارا واقع شده است. ساختمان این آکواریوم عظیم در سال ۱۹۹۸ به طراحی پدل تورپ ساخته و در ژانویه ۲۰۰۰ افتتاح شد. عمق این ساختمان ۷ متر زیر زمین میباشد. یک کافی شاپ، فروشگاه آکواریوم، محل بازی کودکان، تئاتر اقیانوسی و جذابیت های متعدد دیگر، کامل کننده این فضای سرگرم کننده میباشند.
آدرس نقشه گوگل آکواریوم ملبورنآدرس اینترنتی آکواریوم ملبورنتفسیرهای آکواریوم ملبورن

جاذبه رودخانه یارا

0 نفر رودخانه یارا را دوست دارند
 • تصویر رودخانه یارا 0
رود یارا که در اصل به آن بیرارونگ میگویند، رودی در مرکز شرق ویکتوریاست که امتداد پایین دست آن به ملبورن میرسد. سواحل این رود در سال های اخیر با ساخته شدن ساختمان های جدید، پیاده روها و پارک های زیبای ساحلی شاهد پیشرفت بسیاری بوده. بهترین نماهای رود یارا را میتوانید از پل پرینسس، جاده سنت کیلدا یا قایقرانی روی این رود مشاهده کرد. بازدید از ملبورن بدون دیدن رودخانه یارا ناتمام است.
آدرس نقشه گوگل رودخانه یاراآدرس اینترنتی رودخانه یاراتفسیرهای رودخانه یارا

جاذبه موزه مهاجرت

0 نفر موزه مهاجرت را دوست دارند
 • تصویر موزه مهاجرت 0
موزه مهاجرت نمایشگاهی از تاریخچه مهاجرت در استرالیاست. این موزه برای اتاق طویل یا لانگ روم که در آن معماری بینظیری از احیاء معماری رنسانس را میتوانید مشاهده کنید مشهور میباشد. موزه مهاجرت در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و زیر شاخه ای از موزه ویکتوریا که مدیریت فرهنگی و علمی مجموعه های ایالت ویکتوریا را بر عهده دارد میباشد. علاوه بر تاریخ مستند مهاجرت، نمایشگاه های سفر و برنامه های آموزشی در این موزه بر پا میشوند.
آدرس نقشه گوگل موزه مهاجرتآدرس اینترنتی موزه مهاجرتتفسیرهای موزه مهاجرت

جاذبه منطقه داکلندز ملبورن

0 نفر منطقه داکلندز ملبورن را دوست دارند
 • تصویر منطقه داکلندز ملبورن 0
منطقه ۲۰۰ هکتاری اسکله داکلندز در طی ۱۰ تا ۱۵ سال اخیر ترقی بسیاری کرده است. این منطقه شامل ساختمان های مسکونی، مغازه های مجلل و فروشگاه های تکنولوژی، ادارات و مراکز سرگرمی بسیاری میباشد. از جمله جاذبه های این منطقه میتوان به استودیوهای داکلندز شامل ۵ صحنه اجرای نمایش، اسکله جدید شامل ساختمان هایی از جمله برج پالادیو و برج بوید، کامتک پورت شامل فضاهای اداری بسیار، ایستگاه جنوبی شامل کانال ۷ و گنبد تلسترا، چرخ و فلک رصد ستاره جنوبی با ارتفاع ۱۲۰ متر، لنگرگاه ویکتوریا شامل ۲۱۰۰ آپارتمان مسکونی، رود یارا و تپه بتمن اشاره کرد.
آدرس نقشه گوگل منطقه داکلندز ملبورنآدرس اینترنتی منطقه داکلندز ملبورنتفسیرهای منطقه داکلندز ملبورن

جاذبه میدان فدراسیون

0 نفر میدان فدراسیون را دوست دارند
 • تصویر میدان فدراسیون 0
مرکزی اجتماعی و فرهنگی در شهر ملبورن که اولین میدان عمومی این شهر بوده است. این میدان چند منظوره با ۳.۲ هکتار وسعت، در اطراف دو میدان عمومی سنت پاول و اسکویر قرار دارد و در سال ۲۰۰۲ بر سطح یک عرشه بتونی بر فراز خطوط راه آهن ساخته شد. این منطقه دومین جاذبه محبوب ایالت ویکتوریا محسوب میشود. مجموعه ساختمان ها به شکل یو میباشند و رو به سمت غرب هستند. در انتهای شرقی این میدان دیوارهای زیبا و درخشان اتریوم یا فضای سرپوشیده قرار دارند. زمین این منطقه با اثری هنری به نام نیرامنیو از پاول کارتر پوشیده شده است.
آدرس نقشه گوگل میدان فدراسیونآدرس اینترنتی میدان فدراسیونتفسیرهای میدان فدراسیون

جاذبه کلبه کوک

0 نفر کلبه کوک را دوست دارند
 • تصویر کلبه کوک 0
این کلبه که به آن کلبه کاپیتان کوک نیز میگویند در باغ های فیتزروی قرار دارد و در سال ۱۷۵۵ در دهکده انگلیسی گریت آیتون توسط والدین جیمز کوک ساخته شد. در سال ۱۹۳۳ صاحب این کلبه آن را به راسل گریموید استرالیایی فروخت و کلبه، آجر به آجر از هم جدا و برای بردن به استرالیا آماده شد. گریموید این کلبه را به ایالت ویکتوریا تقدیم کرد و کلبه خیلی زود به مقصدی محبوب برای توریست ها در ملبورن تبدیل شد. در سال ۱۹۷۸ بازسازی های دیگری بر روی آن انجام و یک باغ زیبا به آن اضافه شد. تمامی اثاثیه منزل از همان دوران کوک به جای مانده اند.
آدرس نقشه گوگل کلبه کوکآدرس اینترنتی کلبه کوکتفسیرهای کلبه کوک

جاذبه برج یورکا

0 نفر برج یورکا را دوست دارند
 • تصویر برج یورکا 0
آسمان خراشی به ارتفاع ۲۹۷.۳ متر که در ساحل جنوبی ملبورن واقع شده. ساخت این برج در اوت ۲۰۰۲ آغاز و در اکتبر ۲۰۰۶ به اتمام رسید. یورکا دارای سکوی تماشای شهریست که تمامی طبقه هشتاد و هشتم را به خود اختصاص داده. همچنین مکعبی شیشه ای به نام اِج یا لبه که ۳ متر از بنای ساختمان بیرون آمده تجربه ای بینظیر در تماشای شهر به شما میدهد. هم اکنون این برج پس از اوشن هایتز و برج اچ اچ اچ آر دبی و آسمان خراش کیو ۱ در گولد کوست کوینزلند، چهارمین برج مسکونی مرتفع دنیاست.
آدرس نقشه گوگل برج یورکاآدرس اینترنتی برج یورکاتفسیرهای برج یورکا

جاذبه بازار ملکه ویکتوریا

0 نفر بازار ملکه ویکتوریا را دوست دارند
 • تصویر بازار ملکه ویکتوریا 0
جاذبه ای محبوب در ملبورن که حدود ۷ هکتار وسعت دارد و بزرگترین بازار روباز نیم کره جنوبیست. این بازار، فرهنگ و میراث استرالیا را به نمایش میگذارد و نام آن از ملکه ویکتوریا، ملکه امپراطوری بریتانیا از ۱۸۳۷ تا ۱۹۰۱ گرفته شده. امروزه این بازار تنوع بسیاری از میوه جات، سبزیجات، گوشت، مرغ و غذاهای دریایی، لباس، کفش، جواهرات و صنایع دستی را به خریداران ارائه میدهد. بازار، هر روز هفته به جز دوشنبه ها و چهارشنبه ها باز است و بازدید از آن خالی از لطف نیست.
آدرس نقشه گوگل بازار ملکه ویکتوریاآدرس اینترنتی بازار ملکه ویکتوریاتفسیرهای بازار ملکه ویکتوریا

جاذبه باغ های گیاه شناسی سلطنتی ملبورن

0 نفر باغ های گیاه شناسی سلطنتی ملبورن را دوست دارند
 • تصویر باغ های گیاه شناسی سلطنتی ملبورن 0
باغ هایی که در سراسر دنیا مشهورند و در ساحل جنوبی رود یارا واقع شده اند. این باغ های ۳۸ هکتاری ترکیبی از گیاهان بومی و غیر بومی را در ۱۰ هزار گونه مختلف در خود جای داده است. باغ های سلطنتی، زیر مجموعه ای ۳۶۳ هکتاری نیز در حومه کرانبورن در خارج از ملبورن دارد که بر گیاهان بومی استرالیا تمرکز دارد. این باغ ها در کنار گروهی بزرگتر از پارک ها در جنوب شرقی شهر بین جاده سنت کیلدا و رود یارا به نام قلمروی اصلی قرار دارند که شامل قلمروی پادشاهی، باغ های الکساندرا و باغ های ملکه ویکتوریا میباشند.
آدرس نقشه گوگل باغ های گیاه شناسی سلطنتی ملبورنآدرس اینترنتی باغ های گیاه شناسی سلطنتی ملبورنتفسیرهای باغ های گیاه شناسی سلطنتی ملبورن

جاذبه گالری ملی ویکتوریا

0 نفر گالری ملی ویکتوریا را دوست دارند
 • تصویر گالری ملی ویکتوریا 0
موزه و گالری هنری ملبورن که در سال ۱۸۶۱ تاسیس شد و قدیمی ترین و بزرگترین گالری هنری عمومی در استرالیا میباشد. گالری اصلی در قلب منطقه هنری ساوت بنک ملبورن با یک گالری زیر شاخه در میدان فدراسیون قرار گرفته. مدرسۀ این گالری نیز در سال ۱۸۶۷ افتتاح شد. مجموعه های هنری این گالری شامل آثاری از جیان لورنزو، مارکو پالمزانو، رامبراند، پیتر پاول روبنز، جیووانی باتیستا تیپولو، تینتورتو، پائولو یوچلو و پائولو ورونیس میباشد. همچنین آثار مدرن این گالری که شامل پارچه، مد، عکاسی و هنر بومی استرالیا میباشد روز به روز در حال توسعه است.
آدرس نقشه گوگل گالری ملی ویکتوریاآدرس اینترنتی گالری ملی ویکتوریاتفسیرهای گالری ملی ویکتوریا

جاذبه موزه ملبورن

0 نفر موزه ملبورن را دوست دارند
 • تصویر موزه ملبورن 0
موزه ای که در باغ های کارلتون ملبورن و در همسایگی ساختمان نمایشگاه سلطنتی واقع شده و بزرگترین موزه نیم کره جنوبی محسوب میشود. این موزه که بخشی از موزه ویکتوریاست، موزه مهاجرت و موزه علوم را تحت نظر دارد. موزه ملبورن دارای ۷ گالری اصلی، گالری کودکان و یک گالری موقت در سه طبقه بالایی، همکف و پایینی است و توسط بالدرستون هورنیبروک ساخته شده است. از نمایشگاه هایی که در این موزه بر پا شده میتوان به مومیایی های مصر و دایناسورهای چینی اشاره کرد. بعلاوه این موزه شامل امکانات جانبی همچون آمفی تئاتر و سالن تئاتر ایج، مرکز اکتشافات، مرکز تحقیقات، کافه و مغازه سوغاتی میباشد.
آدرس نقشه گوگل موزه ملبورنآدرس اینترنتی موزه ملبورنتفسیرهای موزه ملبورن

جاذبه باغ وحش ملبورن

0 نفر باغ وحش ملبورن را دوست دارند
 • تصویر باغ وحش ملبورن 0
باغ های سلطنتی جانورشناسی ملبورن یا باغ وحش ملبورن محل زندگی بیش از ۳۲۰ گونه حیوانی از استرالیا و سراسر جهان میباشد. این باغ وحش در ۴ کیلومتری مرکز ملبورن در میان باغ های گل قرار گرفته. بیشتر حیوانات این باغ وحش در مناطق زیست محیطی طراحی شدۀ مختلف زندگی میکنند: جنگل های بارانی آفریقا با گوریل ها، اسب های آبی کوتاه قد، طوطی ها و بوزینه ها؛ جنگل های بارانی آسیایی با ببرها و سمورهای آبی؛ و دشت های استرالیایی با کوالا، کانگورو، اکیدنه و شترمرغ؛ خانه پروانه ها و فیل های تایلندی از جمله جاذبه های این باغ وحش هستند.
آدرس نقشه گوگل باغ وحش ملبورنآدرس اینترنتی باغ وحش ملبورنتفسیرهای باغ وحش ملبورن
ساعت
تصویر ساعت
تور های مرتبط به این مقصد
تصویر تور های مرتبط به این مقصد

تور های استرالیا ژانویه | با پرواز الاتحاد

0 نفر استرالیا ژانویه | با پرواز الاتحاد را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور خانوادگیپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع هواپیمایی الاتحاد ایرویزپالایش نوع هوایی
تور استرالیا ژانویه با پرواز الاتحاد| تور استرالیا بلیط و رزو هتل استرالیا / 11 روزه / ملبورن ، سیدنی و گلدگوست / ملبور...

تور های استرالیا با پرواز الاتحاد | تور استرالیا

0 نفر استرالیا با پرواز الاتحاد | تور استرالیا را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع هواپیمایی الاتحاد ایرویزپالایش نوع هوایی
تور استرالیا با پرواز الاتحاد | تور استرالیا بلیط و رزو هتل استرالیا / 11 روزه / ملبورن ، سیدنی و گلدگوست | ملبورن 3 شب...
آگهی ها
تصویر آگهی ها

مقصد دمشق

0 نفر دمشق را دوست دارند
تصویر دمشق
جاذبه های گردشگری و توریستی سوریه دمشق : دمشق یا شهر یاسمن، پایتخت و مرکز مذهبی و اجتماعی سوریه است و در جنوب غربی این کشور واقع شده. شهر قدیمی دمشق توسط دیوارهای شهر احاطه شده است. از نظر جغرافیایی این شهر در تپه دامنه کوه شرقی قرار دارد و آب و هوای آن نیمه خشک است. دمشق کوچه هایی عربی با خانه هایی...

مقصد مشهد

0 نفر مشهد را دوست دارند
تصویر مشهد
جاذبه های گردشگری و توریستی ایران مشهد : مشهد شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پر جمعیت پس از تهران است . مشهد در زمان حکومت نادرشاه افشار به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد . این شهرستان دارای آب و هوای معتدل و متغیر است . در این ناحیه رشته کوه های رفیع هزار مسجد و بینالود ...

مقصد کربلا

0 نفر کربلا را دوست دارند
تصویر کربلا
جاذبه های گردشگری و مذهبی عراق کربلا : کربلا در ۷۵ کیلومتری شمال غربی نجف و ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بغداد قرار گرفته است. نزدیکترین شهر مهم عراق به کربلا شهر حله مرکز بابل است که در ۳۵ کیلومتری شرق کربلا قرار دارد. در داخل شهر، شاخه ای از رودخانه فرات به نام نهر حسینیه قرار دارد که سبب آبادانی و وجود ...

مقصد کیش

0 نفر کیش را دوست دارند
تصویر کیش
جاذبه های گردشگری و توریستی جزیره کیش : کیش در منطقه خلیج فارس قرار گرفته و به صورت بیضی شکل می باشد. این جزیره نسبتا مسطح بوده که مرکز آن بیشترین ارتفاع را داشته و با شیب ملایمی به سواحل آن ختم می شود. هوای کیش از ماه مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوعی است. از ماه فروردین تا مهر، گرم وشرجی ...
تصویر آرم تور گالری
تور گالری، ضمن خیر مقدم و تشکر از جنابعالی برای بازدید از این سایت، لازم می داند بدینوسیله اطلاعات کوتاهی در ارتباط با فعالیت های خود برای آشنایی بیشتر شما تقدیم نماید.
 • با ما همراه باشید
 • Google+

 • Facebook

 • Twitter

 • Digg
صاحب امتیاز، طراح و گرافیست سایت محمد عاشوری، طراح و برنامه نویس سایت سیّد محمّد حسین می بودی
تمام حقوق برای صاحبان سایت محفوظ می باشد و کپی غیر مجاز از آن پیگرد قانونی دارد.
Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS 3.0AddThis Social Bookmark ButtonFirefox 3