• 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

جاذبه های گردشگری و توریستی مشهد

0 نفر مشهد را دوست دارند
 • تصویر مشهد 0
 • تصویر مشهد 1
 • تصویر مشهد 2
 • تصویر مشهد 3
 • تصویر مشهد 4
 • تصویر مشهد 5
 • تصویر مشهد 6
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
جاذبه های گردشگری و توریستی ایران مشهد : مشهد شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پر جمعیت پس از تهران است . مشهد در زمان حکومت نادرشاه افشار به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد . این شهرستان دارای آب و هوای معتدل و متغیر است . در این ناحیه رشته کوه های رفیع هزار مسجد و بینالود با قلل مرتفع قرار گرفته اند و به این ناحیه چهره ای نیمه کوهستانی بخشیده اند . این شهر در سال ۸۸ رسما توسط دکتر احمدی نژاد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان پایتخت معنوی ایران برگزیده شد .
آدرس نقشه گوگل مشهدآدرس اینترنتی مشهدلیست هتل های مشهدتفسیرهای مشهد
نوع مقصد
تصویر نوع مقصد

جاذبه های مقصد

تصویر جاذبه های مقصد

جاذبه حرم مطهر حضرت امام رضا ع

0 نفر حرم مطهر حضرت امام رضا ع را دوست دارند
 • تصویر حرم مطهر حضرت امام رضا ع 0
مقبره علی بن موسی الرضاع در مشهد قرار دارد.اواخر قرن نهم بر روی مرقد او گنبد ساختند و حرم او را گسترش دادند.نخستین گنبد امام رضا به فرمان سلطان سنجر سلجوقی و به کوشش وزیر وی شرف الدین قمی ساخته شد که جنس آن از کاشی بود ولی شاه طهماسب پس از جمع آوری کاشی ها گنبدی با روکش طلا بنا کرد. سال ۱۳۵۲ روکش طلا مجددا بازسازی شد.حرم امام رضا دارای ۵ صحن می باشد که عبارتند از :صحن امام خمینی صحن آزادی، صحن انقلاب یا عتیق، سقاخانه حوض اسماعیل طلاییو نقاره خانه.
آدرس نقشه گوگل حرم مطهر حضرت امام رضا عآدرس اینترنتی حرم مطهر حضرت امام رضا عتفسیرهای حرم مطهر حضرت امام رضا ع

جاذبه آرامگاه فردوسی

0 نفر آرامگاه فردوسی را دوست دارند
 • تصویر آرامگاه فردوسی 0
آرامگاه فردوسی در توس است. منطقه توس در دوره اساطیری به دست پهلوان ایرانی، توس بنا گذاشته شده و سراینده حماسه های بزرگ ایران نیز در همین منطقه به خاک سپرده شد. این آرامگاه در سال ۱۳۱۳ ه.ش همزمان با جشن هزاره فردوسی افتتاح شد. طراحی مقبره فردوسی در سال ۱۳۴۸ توسط هوشنگ سیحون انجام شد و بهترین سنگ تراشان، نگاره هایی از داستانهای شاهنامه را بر دیوارهایش کندند. این بنا بر اساس آرامگاه کوروش طراحی و ساخته شد.
آدرس نقشه گوگل آرامگاه فردوسیآدرس اینترنتی آرامگاه فردوسیتفسیرهای آرامگاه فردوسی

جاذبه آرامگاه شیخ بهایی

0 نفر آرامگاه شیخ بهایی را دوست دارند
 • تصویر آرامگاه شیخ بهایی 0
بهاءالدین محمد بن حسین عاملی معروف به شیخ بهایی دانشمند نامدار قرن دهم و یازدهم هجری است. وی در علوم فلسفه، منطق، هیئت و ریاضیات تبحر داشت. مجموعه تالیفاتی که از او بر جای مانده در حدود ۸۸ کتاب و رساله است، همچنین آثار برجسته ای به نثر و نظم پدید آورده است. وی در سال ۱۰۳۱ ه.ق در اصفهان درگذشت و بنا بر وصیت خودش جنازه او را به مشهد بردند و در جوار مرقد مطهر حضرت علی بن مسی الرضا جنب موزه آستان قدس رضوی دفن کردند.
آدرس نقشه گوگل آرامگاه شیخ بهاییآدرس اینترنتی آرامگاه شیخ بهاییتفسیرهای آرامگاه شیخ بهایی

جاذبه مدرسه پریزاد

0 نفر مدرسه پریزاد را دوست دارند
 • تصویر مدرسه پریزاد 0
این مدرسه که به پریزاد خانم ندیمه گوهرشاد منسوب است به سال ۸۲۳ ه.ق در جوار مسجد گوهرشاد ساخته شده. این مدرسه کوچک و ۴ ایوانی مشتمل بر غرفه ها و حجرات می باشد و تزئینات آن شامل آجرکاری سر در ایوان ها و کاشی کاری با نقوش اسلیمی بر سر در غرفه های همکف است.
آدرس نقشه گوگل مدرسه پریزادآدرس اینترنتی مدرسه پریزادتفسیرهای مدرسه پریزاد

جاذبه مقبره پیر پالان دوز

0 نفر مقبره پیر پالان دوز را دوست دارند
 • تصویر مقبره پیر پالان دوز 0
این مقبره متعلق به محمد عارف عباسی از عرفای بزرگ قرن دهم ه.ق می باشد که به سبب شغل خود یعنی پالان دوزی بدین نام مشهور شد. بنای مذبور چهار ضلعی بوده و دارای گنبدی پیازی شکل است. در داخل بقعه و بر سقف بقایای نقاشی هایی از دوران صفویه وجود دارد. تاریخ بنیان این مقبره به سال ۹۸۵ ه.ق باز می گردد.
آدرس نقشه گوگل مقبره پیر پالان دوزآدرس اینترنتی مقبره پیر پالان دوزتفسیرهای مقبره پیر پالان دوز

جاذبه روستای تاریخی کنگ

0 نفر روستای تاریخی کنگ را دوست دارند
 • تصویر روستای تاریخی کنگ 0
این روستا جزء دهستان طرقبه از توابع شهرستان مشهد می باشد. نمای بیرونی روستا شباهت زیادی به روستای تاریخی ماسوله در استان گیلان دارد و از پشت بام هر خانه به خانه دیگر راه دارد. به همین دلیل آن را ماسوله دوم هم می نامند. این روستا به دلیل بافت مسکونی جذاب ، آب و هوای معتدل و طبیعت سرسبز و خرم در میان مردم مشهد و زائران این شهر مشهور شده است. کنگ در گویش محلی به معنی قوی پنجه ایی که در کوهستان زندگی می کند و در معنای دیگر یعنی دژی محکم در برابر دیگران است.
آدرس نقشه گوگل روستای تاریخی کنگآدرس اینترنتی روستای تاریخی کنگتفسیرهای روستای تاریخی کنگ

جاذبه هارونیه

0 نفر هارونیه را دوست دارند
 • تصویر هارونیه 0
هارونیه بنایی به شکل مکعب در توس واقع گردیده است. این بنا از نظر عظمت، قطر پایه ها و گنبد معماری خاصی دارد.عوام آن را به نام زندان هارون هم می شناسند. تحقیقات اخیر نشان داده است که بقعه هارونیه صرفا آرامگاه یا خانقاهی است که در سده های ۷ یا ۸ ه.ق ساخته و مورد استفاده قرار می گرفته است.
آدرس نقشه گوگل هارونیهآدرس اینترنتی هارونیهتفسیرهای هارونیه

جاذبه مدرسه بالاسر

0 نفر مدرسه بالاسر را دوست دارند
 • تصویر مدرسه بالاسر 0
از کهن ترین مدارس علمیه مشهد بوده که به علت قرار داشتن در ناحیه بالای حرم مطهر امام رضا (ع) به مدرسه بالاسر مشهور شده است. به دستور شاهرخ تیموری ساخته شده و تاریخ نگاران معتقدند که به مدرسه شاهرخی لقب گرفته بود. این مدرسه چندین بار مرمت شده و آخرین بار در سال ۱۳۵۶ ه.ش بازسازی و تعمیر شده است. ایوانهای مدرسه دارای کاشی کاری معرق بوده و کتیبه هایی مربوط به تعمیر مدرسه در زمان صفویان بر آن نقش بسته است.
آدرس نقشه گوگل مدرسه بالاسرآدرس اینترنتی مدرسه بالاسرتفسیرهای مدرسه بالاسر

جاذبه مسجد شاه

0 نفر مسجد شاه را دوست دارند
 • تصویر مسجد شاه 0
طبق نظر عبالحمید مولوی تاریخ نگار باستانی بنای مذکور مسجد نبوده بلکه مقبره ایست که برای امیر غیاث الدین ملکشاه بعد از فوت او ساخته اند. مناره های مسجد تزئیناتی به وسیله آجر و معرق دارند و اسامی الله در آنها دیده می شود.کاشی های داخل بقعه به قدری خوشرنگ، نفیس و ظریف است که بیننده تصور می کند با یک صندوق جواهر نشان مواجه شده و چشم از دیدن آن برنمی دارد.
آدرس نقشه گوگل مسجد شاهآدرس اینترنتی مسجد شاهتفسیرهای مسجد شاه

جاذبه کوه سنگی

0 نفر کوه سنگی را دوست دارند
 • تصویر کوه سنگی 0
کوه سنگی یکی از قدیمی ترین و خاطره انگیز ترین گردشگاه های مشهد است که به دلیل وجود دو کوه بلند سنگی به این نام خوانده می شود. این تفرجگاه پس از حرم مطهر امام رضا (ع) و آرامگاه فردوسی رتبه سوم حضور توریسم و گردشگر را به خود اختصاص می دهد. ایجاد دریاچه مصنوعی و جزیره پرند گان در میان آن حجم انبوه گردشگر را فراهم می کند . در حال حاضر در دست گسترش است. بعد از پارک ملت بزرگترین پارک مشهد می باشد.
آدرس نقشه گوگل کوه سنگیآدرس اینترنتی کوه سنگیتفسیرهای کوه سنگی

جاذبه طرقبه

0 نفر طرقبه را دوست دارند
 • تصویر طرقبه 0
طرقبه که اکنون یکی از شهرهای مشهد به شمار می آید، از جمله آبادیهای قدیم توس بوده که در میان دره یی سرسبز واقع گردیده است. این شهر دارای مراکز متعدد توریستی و گردشگری است و در کنار شاندیز و کنگ از مراکز مهم توریستی استان خراسان به شمار می رود. رستوران های مجلل و زیبا با غذاهای متنوع همگان را به سوی خود دعوت می نماید. باغ پونه در طرقبه به تازگی تاسیس شده و بسیار زیبا و چشم نواز است .
آدرس نقشه گوگل طرقبهآدرس اینترنتی طرقبهتفسیرهای طرقبه

جاذبه شاندیز

0 نفر شاندیز را دوست دارند
 • تصویر شاندیز 0
شهر ییلاقی شاندیز به علت قرار گرفتن در دامنه های شمالی سلسله ارتفاعات بینالود، برخورداری از آب و هوای معتدل، باغهای وسیع و مناظر طبیعی دیدنی به عنوان یکی از کانونهای عمده گردشگری مشهد به حساب می آید. نماد شاندیز، درخت چنار ۲۷۰۰ ساله است. مهمترین محصول باغی این شهر گیلاس است. غذای معروف آن شیشلیک ۶ تکه گوشت است که بسیار لذیذ می باشد. مراکز تفریحی این تفرجگاه عبارتند از: پارک جنگلی، مجموعه توریستی گلستان، مجموعه پذیرایی پدیده شاندیز، پیست اسکی ابرده، پیست موتور سواری و باغات و ناظر زیبای طبیعی.
آدرس نقشه گوگل شاندیزآدرس اینترنتی شاندیزتفسیرهای شاندیز

جاذبه گنبد خشتی

0 نفر گنبد خشتی را دوست دارند
 • تصویر گنبد خشتی 0
این آرامگاه منسوب به امامزاده سید محمد از نوادگان موسی بن جعفرع است که نسب ایشان با چند واسطه به آن حضرت می رسد. این بنا دارای دو کتیبه قرآنی است که مزین به آیاتی از سوره ملک و واقعه می باشند. معماری گنبد مشتمل بر فضای ورودی، رواق چهار ضلعی و فضای شاه نشین است. این گنبد در عهد صفویه به امر شاه عباس اول بنیان گردیده است.
آدرس نقشه گوگل گنبد خشتیآدرس اینترنتی گنبد خشتیتفسیرهای گنبد خشتی

جاذبه گنبد سبز

0 نفر گنبد سبز را دوست دارند
 • تصویر گنبد سبز 0
این بنا مدفن شیخ محمد مومن عارف استر آبادی، که به سال ۹۰۴ ه.ق وفات یافته است می باشد. به جهت رنگ فیروزه ای آن، به گنبد سبز معروف است. محل فعلی گنبد باغی بوده که در میان آن این مقبره ساخته شده و بر اساس بررسی به عمل آمده، اراضی آن متعلق به خود شیخ مومن بوده که در زمان حیاتشان توسط ایشان وقف گردیده است. شیخ مومن از علمای بزرگ شیعه بوده و صاحب کتاب وسائل الشیعه بوده است.
آدرس نقشه گوگل گنبد سبزآدرس اینترنتی گنبد سبزتفسیرهای گنبد سبز

جاذبه آرامگاه شیخ طبرسی

0 نفر آرامگاه شیخ طبرسی را دوست دارند
 • تصویر آرامگاه شیخ طبرسی 0
در شمال صحن انقلاب و شرق باغ رضوان حرم مطهر امام رضا (ع) گنبدی کاشی کاری شده قرار دارد. نام صاحب آرامگاه، ابو علی فضل بن طبرسی است که از علمای مشهور شیعه و صاحب تفسیر مجمع البیان و جوامع الجامع است. این بنای تاریخی متعلق به اویل قرن پنجم ه.ق می باشد. این آرامگاه به مفسل الرضا نیز مشهور است زیرا بنا بر روایاتی حضرت امام رضا (ع) را پس از شهادت در این مکان غسل داده اند.
آدرس نقشه گوگل آرامگاه شیخ طبرسیآدرس اینترنتی آرامگاه شیخ طبرسیتفسیرهای آرامگاه شیخ طبرسی

جاذبه آرامگاه خواجه ربیع

0 نفر آرامگاه خواجه ربیع را دوست دارند
 • تصویر آرامگاه خواجه ربیع 0
این آرامگاه در ۴ کیلومتری شمال مشهد در انتهای خیابان خواجه ربیع واقع گردیده و شامل بقعه ای هشت ضلعی با چهار ایوان بزرگ است. کاشی کاری بنا از نوع یک رنگ و معرق است که نقش های زیبای هنری را شکل داده اند. درون بقعه نقاشی هایی به رنگ طلایی و فیروزه ای کار شده است. دو کتیبه زیبا در داخل گنبد به خط علیرضا عباسی خودنمایی می کند. مشهور است که حضرت امام رضا (ع) هنگام سفر به خراسان، قبر خواجه را زیارت کرده است.
آدرس نقشه گوگل آرامگاه خواجه ربیعآدرس اینترنتی آرامگاه خواجه ربیعتفسیرهای آرامگاه خواجه ربیع

جاذبه پارک جنگلی وکیل آباد

0 نفر پارک جنگلی وکیل آباد را دوست دارند
 • تصویر پارک جنگلی وکیل آباد 0
وکیل آباد که از گردشگاه های قدیمی مشهد است در انتهای بلوار وکیل آباد قرار دارد. این پارک با انبوهی از درختان کاج، چنار و سرو تبریزی درون دره ای با صفا و خوش آب و هوا جای دارد و نهرهایی که از قنات های وکیل آباد می گذرند در آن جاری است. در این پارک باغ وحشی وجود دارد که در آن انواع پستانداران، پرندگان، خزندگان و چرندگان نگهداری می شود.
آدرس نقشه گوگل پارک جنگلی وکیل آبادآدرس اینترنتی پارک جنگلی وکیل آبادتفسیرهای پارک جنگلی وکیل آباد

جاذبه پارک ملت

0 نفر پارک ملت را دوست دارند
 • تصویر پارک ملت 0
این پارک در غرب شهر مشهد و حاشیه بلوار وکیل آباد قرار دارد. بزرگترین پارک مشهد و یکی از زیباترین پارک های ایران به شمار می رود که دارای شهربازی، تاسیسات ورزشی، امکانات بهداشتی، مسجد، مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع)، کتابخانه، استخر شنا و فضای سبز بزرگی است. بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه در سال ۱۳۸۴ در این پارک احداث شد. این چرخ و فلک با ۲۵۰ تن وزن قادر است ۴۴۸ نفر را به ارتفاع ۸۰ متر بالا ببرد. گفتنی است که پس از شهرهای لندن و توکیو، سومین چرخ و فلک دنیا محسوب می شود.
آدرس نقشه گوگل پارک ملتآدرس اینترنتی پارک ملتتفسیرهای پارک ملت

جاذبه موزه آستان قدس رضوی

0 نفر موزه آستان قدس رضوی را دوست دارند
 • تصویر موزه آستان قدس رضوی 0
این موزه در سال ۱۳۲۴ ه.ش در صحن بیرونی امام رضا (ع) احداث گردید. قدمت این موزه به چهل سال می رسد. با استقرار نظام جمهوری اسلامی، این موزه نیز مسیر توسعه را پیمود و دچار تغییر و تحول شد. گنجینه های معروف این موزه عبارتند از: بخش قرآن ، بخش تخصصی فرش، تاریخ مشهد، سکه و مدال، تمبرو اسکناس، ظروف سفالی، سلاح های گرم و سرد، نجوم و ساعت، صدف و حلزون های دریایی و هنر است.
آدرس نقشه گوگل موزه آستان قدس رضویآدرس اینترنتی موزه آستان قدس رضویتفسیرهای موزه آستان قدس رضوی

جاذبه کاخ خورشید

0 نفر کاخ خورشید را دوست دارند
 • تصویر کاخ خورشید 0
عمارت خورشید در سال ۱۱۵۱ ه.ق به دستور نادر شاه برای ذخیره جواهرات و غنائم در کلات ساخته شد. عملیات ساخت عمارت در طول پادشاهی نادر ادامه داشته و حتی تا آخرین سالهای حیات نادرشاه یعنی سال ۱۱۶۰ ه.ق در دست ساخت بوده است زیرا کتیبه ثلث بسیار زیبای سوره نباء که در قسمت دور تا دور بنا نوشته شده، به همین تاریخ اشاره دارد. این کاخ مجموعا دارای ۱۲ اتاق است که داخل هر اتاق نیز، تزئیناتی از نقاشی و گچبری دیده می شود. در میان این تزئینات، تصاویری از شاهزادگان نادری با رنگهای خیره کننده به چشم می خورد.
آدرس نقشه گوگل کاخ خورشیدآدرس اینترنتی کاخ خورشیدتفسیرهای کاخ خورشید
ساعت
تصویر ساعت
تور های مرتبط به این مقصد
تصویر تور های مرتبط به این مقصد

تور های نوروزی مشهد | تور مشهد 94| هتل نخلستان مشهد| پرواز زاگرس

1 نفر نوروزی مشهد | تور مشهد 94| هتل نخلستان مشهد| پرواز زاگرس را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور خانوادگیپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع تور مشهدپالایش نوع هوایی
تور نوروزی مشهد | تور مشهد 94| هتل نخلستان مشهد| پرواز زاگرس| بلیط رفت و برگشت. استقبال فرودگاهی. صبحانه و نهار و شام (م...

تور های مشهد نوروز 94 | تور نوروزی هتل پارمیدا مشهد|تور مشهد هوایی

2 نفر مشهد نوروز 94 | تور نوروزی هتل پارمیدا مشهد|تور مشهد هوایی را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع اقامت در هتل آپارتمانپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور سه روزهپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع تور مذهبی
ور مشهد نوروز 94 | تور نوروزی هتل پارمیدا مشهد | تور مشهد هوایی هوایی ؛ هتل پارمیدا ، بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت ...

تور های مشهد هوایی هتل هما

1 نفر مشهد هوایی هتل هما را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور سه روزهپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع تور مذهبیپالایش نوع هوایی
تور مشهد هوایی | هتل هما ، بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت به همراه صبحانه بوفه و ترانسفر فرودگاهی ، سرویس مینی بار رای...

تور های مشهد | هتل قصر طلایی | تور مشهد مقدس

1 نفر مشهد | هتل قصر طلایی | تور مشهد مقدس را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور سه روزهپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع تور مذهبیپالایش نوع تور مشهد
مشهد | هتل قصر طلایی | تور مشهد مقدس ، بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت به همراه صبحانه و ترانسفر فرودگاهی

تور های مشهد 93 | تور ارزان مشهد رزواسیون هتل / بلیط هواپیما

1 نفر مشهد 93 | تور ارزان مشهد رزواسیون هتل / بلیط هواپیما را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع اقامت در هتل آپارتمانپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور سه روزهپالایش نوع تور مذهبیپالایش نوع تور مشهد
تور ارزان مشهد 93 | رزواسیون هتل / بلیط هواپیما ، بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت به همراه صبحانه ، نهار ، شام
آگهی ها
تصویر آگهی ها

مقصد دمشق

0 نفر دمشق را دوست دارند
تصویر دمشق
جاذبه های گردشگری و توریستی سوریه دمشق : دمشق یا شهر یاسمن، پایتخت و مرکز مذهبی و اجتماعی سوریه است و در جنوب غربی این کشور واقع شده. شهر قدیمی دمشق توسط دیوارهای شهر احاطه شده است. از نظر جغرافیایی این شهر در تپه دامنه کوه شرقی قرار دارد و آب و هوای آن نیمه خشک است. دمشق کوچه هایی عربی با خانه هایی...

مقصد مشهد

0 نفر مشهد را دوست دارند
تصویر مشهد
جاذبه های گردشگری و توریستی ایران مشهد : مشهد شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پر جمعیت پس از تهران است . مشهد در زمان حکومت نادرشاه افشار به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد . این شهرستان دارای آب و هوای معتدل و متغیر است . در این ناحیه رشته کوه های رفیع هزار مسجد و بینالود ...

مقصد کربلا

0 نفر کربلا را دوست دارند
تصویر کربلا
جاذبه های گردشگری و مذهبی عراق کربلا : کربلا در ۷۵ کیلومتری شمال غربی نجف و ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بغداد قرار گرفته است. نزدیکترین شهر مهم عراق به کربلا شهر حله مرکز بابل است که در ۳۵ کیلومتری شرق کربلا قرار دارد. در داخل شهر، شاخه ای از رودخانه فرات به نام نهر حسینیه قرار دارد که سبب آبادانی و وجود ...

مقصد کیش

0 نفر کیش را دوست دارند
تصویر کیش
جاذبه های گردشگری و توریستی جزیره کیش : کیش در منطقه خلیج فارس قرار گرفته و به صورت بیضی شکل می باشد. این جزیره نسبتا مسطح بوده که مرکز آن بیشترین ارتفاع را داشته و با شیب ملایمی به سواحل آن ختم می شود. هوای کیش از ماه مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوعی است. از ماه فروردین تا مهر، گرم وشرجی ...
تصویر آرم تور گالری
تور گالری، ضمن خیر مقدم و تشکر از جنابعالی برای بازدید از این سایت، لازم می داند بدینوسیله اطلاعات کوتاهی در ارتباط با فعالیت های خود برای آشنایی بیشتر شما تقدیم نماید.
 • با ما همراه باشید
 • Google+

 • Facebook

 • Twitter

 • Digg
صاحب امتیاز، طراح و گرافیست سایت محمد عاشوری، طراح و برنامه نویس سایت سیّد محمّد حسین می بودی
تمام حقوق برای صاحبان سایت محفوظ می باشد و کپی غیر مجاز از آن پیگرد قانونی دارد.
Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS 3.0AddThis Social Bookmark ButtonFirefox 3