• 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

جاذبه های گردشگری و توریستی کیش

0 نفر کیش را دوست دارند
 • تصویر کیش 0
 • تصویر کیش 1
 • تصویر کیش 2
 • تصویر کیش 3
 • تصویر کیش 4
 • تصویر کیش 5
 • تصویر کیش 6
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
جاذبه های گردشگری و توریستی جزیره کیش : کیش در منطقه خلیج فارس قرار گرفته و به صورت بیضی شکل می باشد. این جزیره نسبتا مسطح بوده که مرکز آن بیشترین ارتفاع را داشته و با شیب ملایمی به سواحل آن ختم می شود. هوای کیش از ماه مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوعی است. از ماه فروردین تا مهر، گرم وشرجی بوده به طوری که مرداد گرم ترین ماه جزیره است. کیش با دارا بودن بیش از ?? مرکز گردشگری و تفریحی، جایگاهی مناسب برای پذیرش بیشترین مسافر و توریسم است. همچنین به علت موقعیت خاص جغرافیایی مرکز داد و ستد و مبادلات کالا در منطقه خلیج فارس بوده و نخستین منطقه آزاد جمهوری اسلامی می باشد. این جزیره علاوه بر اینکه از تنوع زیستی دریایی، جزایر مرجانی و جنگل های استوایی بهره مند است، به دلیل برخورداری از منابع طبیعی چون آب شیرین، یکی از سرسبزترین جزایر خلیج فارس محسوب می شود. سواحل کیش یکی دیگر از ویژگی های طبیعی و دیدنی آن می باشد که به دلیل شفافیت آب، کف دریا تا عمق چند متری قابل مشاهده است به طوری که این جزیره به مروارید خلیج فارس مشهور است.
آدرس نقشه گوگل کیشآدرس اینترنتی کیشلیست هتل های کیشتفسیرهای کیش
نوع مقصد
تصویر نوع مقصد

جاذبه های مقصد

تصویر جاذبه های مقصد

جاذبه بازارها و مراکز خرید

0 نفر بازارها و مراکز خرید را دوست دارند
 • تصویر بازارها و مراکز خرید 0
بقعه شجاع الدین خورشید ملقب به شهنشاه، در جنوب خرم آباد قرار گرفته و در کنار آن گورستانی قدیمی با سنگ قبرهای متعدد وجود دارد. این بقعه در وسط باغی با شکوه قرار دارد. بقعه متعلق به شجاع الدین ابوبکر بن خورشید، بنیانگذار سلسله اتابکان لر بوده که در سال ۵۸۰ ه.ق، فرمانروایی اهالی لر را بر عهده داشته است. مصالح به کار رفته در ساخت بنا، قلوه سنگ های بزرگ و کوچک، آجر، گچ و آهک است. این بنا به صورت چهار ضلعی ساخته شده و دارای گنبد خانه است. پوشش خارجی بنا پوشیده شده از آجرهای آبی رنگ است که به علت مرمت تا حدودی از بین رفته است.
آدرس نقشه گوگل بازارها و مراکز خریدآدرس اینترنتی بازارها و مراکز خریدتفسیرهای بازارها و مراکز خرید

جاذبه مسجد جامع نور کیش

0 نفر مسجد جامع نور کیش را دوست دارند
 • تصویر مسجد جامع نور کیش 0
این مسجد با تک مناره زیبا محل تجمع و اقامه نماز اهل تسنن کیش است که در منطقه میر مهنا قرار دارد. همچنین علاوه بر وجود نمازخانه های ساحلی که به طرز زیبایی در ساحل بنا شده اند، اغلب محل حضور گردشگران جهت بازدید و خواندن نماز می باشد. مسجد جامع کیش بسیار قدیمی بوده و اکثر مراسم های عزاداری و دیگر مراسم خاص در آن اجرا می شود. همچنین مسجد دیگری هم در کیش است که مسجد خاتم الانبیاء نام دارد ومحل برگزاری نماز جمعه می باشد که در شمال جزیره واقع شده است.
آدرس نقشه گوگل مسجد جامع نور کیشآدرس اینترنتی مسجد جامع نور کیشتفسیرهای مسجد جامع نور کیش

جاذبه پارک آهوان

0 نفر پارک آهوان را دوست دارند
 • تصویر پارک آهوان 0
مجموعه تفریحی پارک دلفین با مساحتی حدود ۱۰۰ هکتار در جنوب شرقی جزیره کیش قراردارد. مجموعه شامل فضای سبز با انواع گونه‌های مختلف گیاهی، باغ پرندگان و اولین و تنها دلفیناریوم در ایران است.در دلفیناریوم این مجموعه گونه‌های مختلفی از پستانداران دریایى از جمله دلفین، شیر دریایى شمالى، شیر دریایى جنوبى، گربه دریایى شمالى، گراز دریایى و پنگوئن نگهداری میشوند و بازدیدکنندگان میتوانند از هنرنمایی آنان که توسط مربیان ایرانی تربیت میشوند دیدن کنند. در مجموع ۲۱ پستاندار دریایى در استخرهایى با حجم ۱۸۰۰۰ متر مکعب پر شده از آب دریا نگهدارى میشوند.فضای سبز پارک دلفین شامل بیش از یکصد گونه گیاهی از جمله هزاران درخت نخل، بنجامین‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اوکالیپتوس، آکاسیا، مورد، کهور، گل ختمى، شیشه شور، تکوما، سیاه نوفیلد، کند کارپوس، جونیا پروس و بیش از ۲۵ گونه کاکتوس و سایر گیاهان است که با توجه به وضعیت اقلیمی جزیره کیش و مرجانی بودن خاک آن در نوع خود بینظیر است.
آدرس نقشه گوگل پارک آهوانآدرس اینترنتی پارک آهوانتفسیرهای پارک آهوان

جاذبه نمایشگاه خزندگان

0 نفر نمایشگاه خزندگان را دوست دارند
 • تصویر نمایشگاه خزندگان 0
در این نمایشگاه بیش از یکصد گونه خزنده از خانواده مارسانان به نمایش گذاشته شده است. مارهای عظیم بوا، مار پیتون آفریقا و جنگل های آمازون، سوسمار ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مار تایلندی، عنکبوت بزرگ و پرنده خوار برزیلی نمونه هایی از این گونه خزندگان هستند. همچنین در این نمایشگاه با استفاده از روش تاکسیدرمی کالبد موجودات زنده با حفظ ظاهر طبیعی آنها هم وجود دارد که می توان صدها گونه از این موجودات را مشاهده کرد.
آدرس نقشه گوگل نمایشگاه خزندگانآدرس اینترنتی نمایشگاه خزندگانتفسیرهای نمایشگاه خزندگان

جاذبه آب انبار جزیره

0 نفر آب انبار جزیره را دوست دارند
 • تصویر آب انبار جزیره 0
این آبشار زیبا در شهر رویان واقع شده است. جریان آب آن با شیبی ۶۰ درجه از کوه های سنگی پایین جاده به طرف دره و درختان جنگلی سرازیر می باشد. در کنار این آبشار جنگلی واقع شده که درختانش با فاصله نه چندان زیاد از یکدیگر، رشد کرده اند و بیشتر منطقه، بکر و دست نخورده می باشد. البته آنچه که آبشار آب پری نامیده اند، شباهت چندانی به نامش ندارد چراکه بخشی از سنگ های کوه در اثر رانش زمین در شیب تندی جمع شده اند و آب از لابه لای سنگ ها جاری است. همچنین آب معدنی لاویج که در جنوب چمستان، در میان دره های جنگلی البرز قرار دارد، خواص بسیار زیادی برای درمان دردهای استخوانی، مفاصل، بیماری های پوستی و مفصلی دارد و در تمام فصول سال، پر آب می باشد.
آدرس نقشه گوگل آب انبار جزیرهآدرس اینترنتی آب انبار جزیرهتفسیرهای آب انبار جزیره

جاذبه پارک ساحلی مرجان

0 نفر پارک ساحلی مرجان را دوست دارند
 • تصویر پارک ساحلی مرجان 0
 • تصویر پارک ساحلی مرجان 1
پارک ساحلی مرجان که در مجاورت بازار مرجان واقع شده، یکی از زیباترین مراکز دیدنی کیش است که بازار مرجان را به دریا ارتباط می دهد. بسیاری از مسافران و ساکنین جزیره اوقات تفریحی خود را در کنار این پارک گذرانده و از مناظر زیبای ساحلی کیش لذت می برند.
آدرس نقشه گوگل پارک ساحلی مرجانآدرس اینترنتی پارک ساحلی مرجانتفسیرهای پارک ساحلی مرجان

جاذبه باشگاه سوارکاری

0 نفر باشگاه سوارکاری را دوست دارند
 • تصویر باشگاه سوارکاری 0
سوارکاری از جمله ورزش هایی است که علاوه بر تاثیر آن در سلامت جسمانی، به سوارکار آرامش می دهد و باعث تمدد اعصاب و راحتی فکر او می شود.
آدرس نقشه گوگل باشگاه سوارکاریآدرس اینترنتی باشگاه سوارکاریتفسیرهای باشگاه سوارکاری

جاذبه کارتینگ

0 نفر کارتینگ را دوست دارند
 • تصویر کارتینگ 0
ورزش مفرح و هیجان انگیز و پایه ورزش اتومبیلرانی حرفه ای است. پیست کارتینگ، کیش یکی از بزرگترین پیست های خاورمیانه و نخستین پیست کارتینگ در ایران بوده و موتور های چهار چرخ ATV و ماشین های کنترل از راه دور در آن موجود است.
آدرس نقشه گوگل کارتینگآدرس اینترنتی کارتینگتفسیرهای کارتینگ

جاذبه مجتمع ورزشی مریم

0 نفر مجتمع ورزشی مریم را دوست دارند
 • تصویر مجتمع ورزشی مریم 0
این موزه در خیابان مدرس قرار دارد. ساختمان موزه در سال ۱۳۰۷ ه.ش، به عنوان شهرداری بنا شده و به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص معماری، در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. این بنا پس از بازسازی و مرمت، به عنوان موزه گشایش یافت و در حال حاضر از طبقه همکف آن، به عنوان نمایشگاه موقت استفاده می کنند. در طبقه دوم هم آثار باستان شناسی و مردم شناسی به نمایش درآمده است.
آدرس نقشه گوگل مجتمع ورزشی مریمآدرس اینترنتی مجتمع ورزشی مریمتفسیرهای مجتمع ورزشی مریم

جاذبه پلاژ بانوان

0 نفر پلاژ بانوان را دوست دارند
 • تصویر پلاژ بانوان 0
قصر مولیاژ که در مقابل مسجد جمعه قرار دارد در سال ۱۹۰۶ توسط سلطان محمد شمس الدین سوم برای پسرش ساخته شد و در سال ۱۹۸۶ پس از به جمهوری رسیدن مالدیو، این قصر به محل سکونت رسمی رئیس جمهور تبدیل شد. این ساختمان منحصر به فرد با کنده کاری های سفید و زیبای خود یکی از جاذبه های محبوب مالدیو است.
آدرس نقشه گوگل پلاژ بانوانآدرس اینترنتی پلاژ بانوانتفسیرهای پلاژ بانوان

جاذبه پلاژ آقایان

0 نفر پلاژ آقایان را دوست دارند
 • تصویر پلاژ آقایان 0
می توان شنا کرد
آدرس نقشه گوگل پلاژ آقایانآدرس اینترنتی پلاژ آقایانتفسیرهای پلاژ آقایان

جاذبه دوچرخه سواری

0 نفر دوچرخه سواری را دوست دارند
 • تصویر دوچرخه سواری 0
این بنای زیبا در بهشهر مازندران واقع شده است. جوی آب وسط باغ به طرز چشمگیری در شیب دامنه کوه به صورت پلکان، آبشارهای متعددی را به نمایش می گذارد. عمارت اولیه بنا مربوط به دوران شاه عباس صفوی است که در سال ۱۰۲۰ هجری قمری ساخته شده و بعدها به مرور زمان تخریب و در اوایل دوره پهلوی بنای دیگری شبیه عمارت اولیه احداث گردید که به دیوان خانه معروف بود.
آدرس نقشه گوگل دوچرخه سواریآدرس اینترنتی دوچرخه سواریتفسیرهای دوچرخه سواری

جاذبه قایق کف شیشه ای

0 نفر قایق کف شیشه ای را دوست دارند
 • تصویر قایق کف شیشه ای 0
آب های اطراف کیش محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها ماهی های تزیینی و خوراکی توتیاها خرچنگ ها ستاره های دریایی و ... است .با قایق های کف شیشه ای تماشای این زیبایی ها امکان پذیر است .این قایق ها در اسکله تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نورافکن امکان گشت دریایی شبانه را نیز فراهم کرده اند
آدرس نقشه گوگل قایق کف شیشه ایآدرس اینترنتی قایق کف شیشه ایتفسیرهای قایق کف شیشه ای

جاذبه والیبال ساحلی

0 نفر والیبال ساحلی را دوست دارند
 • تصویر والیبال ساحلی 0
 • تصویر والیبال ساحلی 1
جموعه ورزشی والیبال ساحلی یکی از زیباترین زمین های والیبال کنار ساحل در آسیا بشمار می آید. در این مجموعه با سه زمین والیبال اختصاصی و نور پردازی استاندارد در سه شیفت امکانات جانبی دراختیار علاقه مندان است. این محل تاکنون شاهد و پذیرای رقابتهای بین المللی والیبال ساحلی بسیاری بوده و به دلیل ویژگی کاری با کلیه خاص این مجموعه ورزشی برگزار کننده مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه در سال جاری است.
آدرس نقشه گوگل والیبال ساحلیآدرس اینترنتی والیبال ساحلیتفسیرهای والیبال ساحلی

جاذبه غواصی

0 نفر غواصی را دوست دارند
 • تصویر غواصی 0
جزیره کیش از نظر محیط زیست طبیعی، یکی از بکرترین مناطق خلیج فارس بوده و بجرات می توان گفت که ریفهای مرجانی شرق جزیره کیش از غنی ترین و زیبا ترین مناطق و مساعد ترین سایتهای غواصی در کشورمان را در برگرفته است. پوشش مرجانی این جزیره در سواحل شرقی آن واقع گردیده که هرساله مورد بازدید بسیاری از علاقه مندان غواصی قرار می گیرد. غواصی در کیش در تمامی طول سال امکانپذیر بوده و سایتهای کم عمق این جزیره برای غواصی تمامی افراد و حتی اشخاص مبتدی بسیار مناسب است. همچنین وجود مراکز آموزشی و تفریحی غواصی درکیش این جزیره را تبدیل به قطب غواصی کشور نموده است
آدرس نقشه گوگل غواصیآدرس اینترنتی غواصیتفسیرهای غواصی

جاذبه ورزشهای دریایی

0 نفر ورزشهای دریایی را دوست دارند
 • تصویر ورزشهای دریایی 0
جزیره کیش از نظر محیط زیست طبیعی، یکی از بکرترین مناطق خلیج فارس بوده و بجرات می توان گفت که ریفهای مرجانی شرق جزیره کیش از غنی ترین و زیبا ترین مناطق و مساعد ترین سایتهای غواصی در کشورمان را در برگرفته است. پوشش مرجانی این جزیره در سواحل شرقی آن واقع گردیده که هرساله مورد بازدید بسیاری از علاقه مندان غواصی قرار می گیرد. غواصی در کیش در تمامی طول سال امکانپذیر بوده و سایتهای کم عمق این جزیره برای غواصی تمامی افراد و حتی اشخاص مبتدی بسیار مناسب است. همچنین وجود مراکز آموزشی و تفریحی غواصی درکیش این جزیره را تبدیل به قطب غواصی کشور نموده است.
آدرس نقشه گوگل ورزشهای دریاییآدرس اینترنتی ورزشهای دریاییتفسیرهای ورزشهای دریایی

جاذبه گذر هنرمندان

0 نفر گذر هنرمندان را دوست دارند
 • تصویر گذر هنرمندان 0
شرایط مطلوب آب و هوایی در طول سال ، دریای مناسب و موقعیت جهانگردی کیش موجب شده است که این جزیره وسیع ترین و مجهزترین امکانات تفریحی و ورزش های دریایی کشور را در خود جای دهد. در باشگاه ها و مراکز تفریحات دریایی کیش امکانات و خدماتی نظیر دوره های آموزشی غواصی، جت اسکی، گشت های تفریحی غواصی، اسکی روی آب، گشت با قایق تندرو، گشت دور جزیره، چتر پاراسل، جت بوت، قایق ماهیگیری تفریحی، قایق پدالی، بانانا، ویندسرف ارائه می شود.
آدرس نقشه گوگل گذر هنرمندانآدرس اینترنتی گذر هنرمندانتفسیرهای گذر هنرمندان

جاذبه پایاب

0 نفر پایاب را دوست دارند
 • تصویر پایاب 0
تونل برفی یکی از آثار طبیعی شهرستان ازنا در استان لرستان می باشد. این تونل به صورت طبیعی در برف و یخ های دامنه زیبای اشترانکوه در منطقه کمندان به وجود آمده است. طول این تونل بالغ بر ۸۰۰ متر و ارتفاع آن از کف تا سقف تونل، بین ۲ تا ۳ متر می باشد. برای رفتن به تونل برفی پس از عبور از روستای کمندان به ارتفاعات اشترانکوه می رسیم و با رسیدن به وسط ارتفاعات، به یکباره لکه عظیم برفی که در واقع یخچالی چند هزار ساله است، نمایان می شود. آب های ناشی از ذوب برف ها تونلی در میان برف ها به عرض ۱۰ و ارتفاع ۳ متر در زیر یخچال ها ایجاد کرده و تا بالای سراشیبی دره حدود ۸۰۰ متر طول دارد تا به برف های بالاتر از خود منتقل شود. داخل تونل بر اثر حرکت رود و وزش باد، هوا بسیار سرد بوده و احتمال ریزش تونل ممکن است.
آدرس نقشه گوگل پایابآدرس اینترنتی پایابتفسیرهای پایاب

جاذبه شهر زیرزمینی کاریز

0 نفر شهر زیرزمینی کاریز را دوست دارند
 • تصویر شهر زیرزمینی کاریز 0
در غرب جزیره یک کشتی عظیم الجثه در سواحل نیلگون کیش جا خوش کرده است که به کشتی یونانی معروف است. در یکی از روزهای گرم تابستان، بومیان جزیره کیش ناگهان کشتی عظیم الجثه ای را که در نزدیکی آبادی باغو به گل نشسته بود، دیدند. هنوز پس از گذشت سال ها علت به گل نشستن این کشتی در پس پرده ای از ابهام است. این کشتی در سال ۱۳۲۲ شمسی توسط شرکت ویلیام و در روز ۴/۵/۱۳۴۵ به هنگام بازگشت از ایران، در سفر دریایی خود به کشور یونان در به گل نشست و هشتاد روز تلاش اورینوکو، یدککش هلندی برای بیرون کشیدن این کشتی به ثمری نرسید.
آدرس نقشه گوگل شهر زیرزمینی کاریزآدرس اینترنتی شهر زیرزمینی کاریزتفسیرهای شهر زیرزمینی کاریز

جاذبه باغ پرندگان

0 نفر باغ پرندگان را دوست دارند
 • تصویر باغ پرندگان 0
ایاب، دهلیز یا نقبی است که در سطح زمین در کنار دهانه چاه قنات حفر با شیب تند و با استفاده از تعدادی پله به سطح آب جاری قنات در زیرزمین می رسد. هر چه عمق چاه بیشتر باشد، این نقب طولانی تر و تعداد پله های آن زیادتر می شود. در این محل یک چایخانه و رستوران غذاهای سنتی ایرانی برای پذیرایی از گردشگران دایر گردیده است.
آدرس نقشه گوگل باغ پرندگانآدرس اینترنتی باغ پرندگانتفسیرهای باغ پرندگان

جاذبه پارک دلفین

0 نفر پارک دلفین را دوست دارند
 • تصویر پارک دلفین 0
پایاب کیش که قدمتی دو هزارساله دارد در محلی در نزدیکی مجموعه درخت سبز قرار گرفته است. این محل در سال های اخیر به نحو زیبایی بازسازی شده و هم اکنون یکی از جاذبه های سیاحتی جزیره است که تعداد زیادی از مسافران را به سوی خود میکشاند. در این محل یک چایخانه و رستوران غذاهای سنتی ایرانی برای پذیرایی از گردشگران دایر گردیده است.
آدرس نقشه گوگل پارک دلفینآدرس اینترنتی پارک دلفینتفسیرهای پارک دلفین

جاذبه مجموعه درخت سبز

0 نفر مجموعه درخت سبز را دوست دارند
 • تصویر مجموعه درخت سبز 0
منطقه حفاظت شده ارسباران با وسعت ۷۲ هکتار در کناره های جنوبی رود ارس د رشهرستان کلیبر واقع شده و به عنوان مکان ذخیره بیوسفر در یونسکو به ثبت رسیده است و از ارزش های خاص گیاهی و جانوری برخوردار است .
آدرس نقشه گوگل مجموعه درخت سبزآدرس اینترنتی مجموعه درخت سبزتفسیرهای مجموعه درخت سبز

جاذبه اسکله بزرگ تفریحی

0 نفر اسکله بزرگ تفریحی را دوست دارند
 • تصویر اسکله بزرگ تفریحی 0
تاکنون هزاران درخت نخل در این پارک کاشته و مجموعه هایی از کاکتوس های استثنایی گردآوری شده است. در دلفیناریوم و باغ پرندگان این مجموعه زیباترین حیوانات نادر نگهداری می شوند و دلفین ها و سایر پستانداران دریایی با نمایشهای دیدنی بازدیدکنندگان را حیرت زده می سازند. جنگل بارانهای مصنوعی، کوه آتشفشان، دنیای ارکیده، باغ پروانه ها و رستوران های منحصر به فرد در دست ساخت و طراحی می باشد
آدرس نقشه گوگل اسکله بزرگ تفریحیآدرس اینترنتی اسکله بزرگ تفریحیتفسیرهای اسکله بزرگ تفریحی

جاذبه کشتی یونانی

0 نفر کشتی یونانی را دوست دارند
 • تصویر کشتی یونانی 0
ر انتهای طولانی ترین مسیر آبرفتی باستانی کیش، آبهای سطحی به قسمتی از منطقه شمالی جزیره که به دره پرتغالیها معروف است سرازیر میشوند، لذا این منطقه از سرسبزی خاصی برخوردار است. در اطراف یکی از کهنسال ترین درختان لور جزیره، مجموعه درخت سبز احداث شده است. سرسبزی محوطه ساختمانها و نردههای چوبی و پیادهروهای این مجموعه، مناطق شمالی کشور را تداعی میکند. اما یکی از عواملی که سیاحت کنندگان را به این نقطه میکشاند، هیبت افسانهای درخت سبز است. مجموعه درخت سبز در مجاورت دو جاذبه مهم گردشگری کیش واقع شده و دارای دو درب ورودی است.
آدرس نقشه گوگل کشتی یونانیآدرس اینترنتی کشتی یونانیتفسیرهای کشتی یونانی

جاذبه شهر تاریخی حریره

0 نفر شهر تاریخی حریره را دوست دارند
 • تصویر شهر تاریخی حریره 0
سکله بزرگ تفریحی کیش به روش شمع فلزی و عرشه چوبی با چهار فضای اقماری بدست متخصصان ایرانی ساخته شده است. در فضاهای اقماری این اسکله رستوران ها و چایخانه های متنوع ساخته می شود و اکثر خدمات تفریحی دریایی بر روی این اسکله به گردشگران عرضه می گردد.
آدرس نقشه گوگل شهر تاریخی حریرهآدرس اینترنتی شهر تاریخی حریرهتفسیرهای شهر تاریخی حریره

جاذبه سواحل کیش

0 نفر سواحل کیش را دوست دارند
 • تصویر سواحل کیش 0
یک اثر تاریخی سنگی در شهر خرم آباد می باشد که به خط کوفی و بر قطعه سنگ بزرگی به ارتفاع سه و نیم متر نوشته شده است. قدمت این سنگ نبشته به قرن ششم ه.ق و متعلق به دوره ملکشاه سلجوقی است که در سال ۵۱۳ قمری نوشته شده است. متن سنگ نبشته به زبان فارسی و خط کوفی نوشته شده و با جمله بسم الله شروع می شود. در این کتیبه، یکی از حاکمان سلجوقی به نام امیر اسفهسالار، احکامی را درباره بخشش مالیات چراندن دام در چراگاه های شاپور خواست نوشته و برخی سنت های ناپسند را ممنوع کرده است. این سنگ نبشته در دوره پهلوی، در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
آدرس نقشه گوگل سواحل کیشآدرس اینترنتی سواحل کیشتفسیرهای سواحل کیش
ساعت
تصویر ساعت
تور های مرتبط به این مقصد
تصویر تور های مرتبط به این مقصد

تور های نوروزی کیش 94 | تور هتل داریوش تور کیش

2 نفر نوروزی کیش 94 | تور هتل داریوش تور کیش را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور خانوادگیپالایش نوع تور دو روزهپالایش نوع تور مناسبتیپالایش نوع هواپیمایی کیش ایرپالایش نوع هوایی
تور نوروزی کیش 94 | تور هتل داریوش تور کیش | بوفه کامل صبحانه| تخفیفات گردشگری| استقبال فرودگاهی|سالن بدنسازی | استخر رو...

تور های نوروز 94 کیش |تور هتل سارا کیش|پرواز کیش ایر

2 نفر نوروز 94 کیش |تور هتل سارا کیش|پرواز کیش ایر را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور دو روزهپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع هواپیمایی کیش ایرپالایش نوع هوایی
نوروز 94 کیش|تور هتل سارا کیش|پرواز کیش ایر| بلیط رفت و برگشت . استقبال فرودگاهی . صبحانه و تخفیفات گردشگری..تخفیف خدمات...

تور های نوروز 94 هتل داریوش کیش

1 نفر نوروز 94 هتل داریوش کیش را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع هواپیمایی ماهان ایرپالایش نوع هواپیمایی کیش ایرپالایش نوع هوایی
نوروز 94 هتل داریوش کیش| با پرواز کیش ایر | استقبال فرودگاهی | صبحانه بوفه | استخر و سونا | 50 % تخفیف دلفینها و باغ ...

تور های کیش نوروزی | تور 94 | تور هتل مارینا پارک کیش| کیش 94

1 نفر کیش نوروزی | تور 94 | تور هتل مارینا پارک کیش| کیش 94 را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع هواپیمایی ماهان ایرپالایش نوع هواپیمایی کیش ایرپالایش نوع هوایی
تور کیش نوروزی | تور 94 | تور هتل مارینا پارک کیش| کیش 94 | با پرواز های ماهان و کیش ایر | استقبال فرودگاهی | صبحانه بوف...

تور های نوروزی هتل شایگان کیش | تور کیش| تور 94

0 نفر نوروزی هتل شایگان کیش | تور کیش| تور 94 را دوست دارند
پالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور چهار روزهپالایش نوع تور فرهنگیپالایش نوع هواپیمایی ماهان ایرپالایش نوع هواپیمایی کیش ایرپالایش نوع هوایی
تور نوروزی هتل شایگان کیش | تور کیش| تور 94 | با پرواز های کیش ایر | تخفیف 25% کشتی آکواریوم همراه با موزیک زنده | سرویس...
آگهی ها
تصویر آگهی ها

مقصد دمشق

0 نفر دمشق را دوست دارند
تصویر دمشق
جاذبه های گردشگری و توریستی سوریه دمشق : دمشق یا شهر یاسمن، پایتخت و مرکز مذهبی و اجتماعی سوریه است و در جنوب غربی این کشور واقع شده. شهر قدیمی دمشق توسط دیوارهای شهر احاطه شده است. از نظر جغرافیایی این شهر در تپه دامنه کوه شرقی قرار دارد و آب و هوای آن نیمه خشک است. دمشق کوچه هایی عربی با خانه هایی...

مقصد مشهد

0 نفر مشهد را دوست دارند
تصویر مشهد
جاذبه های گردشگری و توریستی ایران مشهد : مشهد شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پر جمعیت پس از تهران است . مشهد در زمان حکومت نادرشاه افشار به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد . این شهرستان دارای آب و هوای معتدل و متغیر است . در این ناحیه رشته کوه های رفیع هزار مسجد و بینالود ...

مقصد کربلا

0 نفر کربلا را دوست دارند
تصویر کربلا
جاذبه های گردشگری و مذهبی عراق کربلا : کربلا در ۷۵ کیلومتری شمال غربی نجف و ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بغداد قرار گرفته است. نزدیکترین شهر مهم عراق به کربلا شهر حله مرکز بابل است که در ۳۵ کیلومتری شرق کربلا قرار دارد. در داخل شهر، شاخه ای از رودخانه فرات به نام نهر حسینیه قرار دارد که سبب آبادانی و وجود ...

مقصد کیش

0 نفر کیش را دوست دارند
تصویر کیش
جاذبه های گردشگری و توریستی جزیره کیش : کیش در منطقه خلیج فارس قرار گرفته و به صورت بیضی شکل می باشد. این جزیره نسبتا مسطح بوده که مرکز آن بیشترین ارتفاع را داشته و با شیب ملایمی به سواحل آن ختم می شود. هوای کیش از ماه مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوعی است. از ماه فروردین تا مهر، گرم وشرجی ...
تصویر آرم تور گالری
تور گالری، ضمن خیر مقدم و تشکر از جنابعالی برای بازدید از این سایت، لازم می داند بدینوسیله اطلاعات کوتاهی در ارتباط با فعالیت های خود برای آشنایی بیشتر شما تقدیم نماید.
 • با ما همراه باشید
 • Google+

 • Facebook

 • Twitter

 • Digg
صاحب امتیاز، طراح و گرافیست سایت محمد عاشوری، طراح و برنامه نویس سایت سیّد محمّد حسین می بودی
تمام حقوق برای صاحبان سایت محفوظ می باشد و کپی غیر مجاز از آن پیگرد قانونی دارد.
Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS 3.0AddThis Social Bookmark ButtonFirefox 3