• 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

جاذبه های گردشگری و توریستی خرم آباد

0 نفر خرم آباد را دوست دارند
 • تصویر خرم آباد 0
 • تصویر خرم آباد 1
 • تصویر خرم آباد 2
 • تصویر خرم آباد 3
 • تصویر خرم آباد 4
 • تصویر خرم آباد 5
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
خرم آباد مرکز استان لرستان بوده و دارای اهمیت ارتباطی و راهبردی است. دارای آب و هوایی معتدل و نیمه مرطوب است و وجود منابع آب های زیرزمینی همراه با چشمه های درون شهری، از نکات قابل توجه آن است. شهری که امروزه خرم آباد نامیده می شود، از نخستین سکونت گاه های مردم در گذشته بوده و غارهای مسکونی مانند، کنجی، پاسنگر، گراجنه و اشکفت قمری در این شهر قرار دارند که آثار زندگی انسان غار نشین، در دوره های موسترین و زارزی در آنها دیده می شود. مردم خرم آباد جزئی از اقوام لر به شمار می آیند و گویش آنها، لری خرم آبادی، لری و لکی است. از ویژگی های این گویش توانایی آن در ساخت اشعار، سرودها و موسیقی است. مهمترین صنایعی که در خرم آباد مشغول فعالیت می باشد عبارتند از، مجتمع پتروشیمی خرم آباد، کارخانه سیمان و مجتمع نورد. خرم آباد از سوی دفتر منطقه ای اسکان بشر سازمان ملل متحد به عنوان یک شهر نمونه گردشگری انتخاب شده و به منظور اجرای طرح توسعه پایدار شهری، بر مبنای گردشگری است. فرآورده های کشاورزی و باغ داری این شهرستان شامل گندم، جو، تره بار، حبوبات آلبالو، گیلاس، گوجه، آلو، زردآلو، شلیل، سیب و انگور است. پرورش طیور به صورت سنتی و صنعتی در آن رواج دارد.
آدرس نقشه گوگل خرم آبادآدرس اینترنتی خرم آبادلیست هتل های خرم آبادتفسیرهای خرم آباد
نوع مقصد
تصویر نوع مقصد

جاذبه های مقصد

تصویر جاذبه های مقصد

جاذبه قلعه فلک الافلاک

0 نفر قلعه فلک الافلاک را دوست دارند
 • تصویر قلعه فلک الافلاک 0
این غار در ۵۲ کیلومتری جنوب شرقی خرم آباد قرار گرفته و جزو غارهای چند طبقه است که دسترسی بسیار سختی دارد. این غار دژ مانند که تمام آن با حجاری های طاقت فرسا به وجود آمده ،سکه هایی در اطراف آن به دست آمده، که متعلق به دوره اشکانیان است. پس از ۲۲۰ پله و مسیری در حدود ۱۵۰ متر می توان وارد غار شد. این غار در دو طبقه با اتاق ها و دهلیزهای متعددی حجاری شده و دارای معماری صخره ای منحصر به فردی است. ورودی غار به صورت چهار گوش بوده و به سمت شمال می باشد. طبقه اول این غار، از چهار اتاق و فضاهای مرتبط به هم تشکیل شده و طبقه دوم هم ۴۰ متر بالاتر از کف غار است. مساحت کلی فضاهای تعبیه شده در این غار دست ساز، حدود ۲۸۱ متر مربع بوده و از نکات قابل تامل در آن، وجود مخازن آب در داخل اتاق ها می باشد.
آدرس نقشه گوگل قلعه فلک الافلاکآدرس اینترنتی قلعه فلک الافلاکتفسیرهای قلعه فلک الافلاک

جاذبه مناره آجری

0 نفر مناره آجری را دوست دارند
 • تصویر مناره آجری 0
این مجموعه با هدف جذب خانواده هاو ایجاد محیطی سالم جهت گذران اوقات فراغت جوانان در جزیره کیش با چشم اندازی زیبا از دریا گشایش یافت و بزرگترین سالن بولینگ در ایران پس از انقلاب اسلامی می باشد. این مجموعه دارای مدرن ترین تجهیزات ورزشی و تفریحی است. همچنین دارای سالن های متعدد از جمله، بیلیارد، اسنوکر، بدنسازی آقایان و بانوان، دنیای بازی، سونا، گیم نت، کافی نت، رستوران و کافی شاپ می باشد.سالن بولینگ ۱۶ خط طراحی شده و با استاندارد جهانی منطبق می باشد.
آدرس نقشه گوگل مناره آجریآدرس اینترنتی مناره آجریتفسیرهای مناره آجری

جاذبه سنگ نبشته

0 نفر سنگ نبشته را دوست دارند
 • تصویر سنگ نبشته 0
زیارت یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان گرگان در استان گلستان ایران است. زیارت در ادامه جاده ناهارخوران به سوی کوهستان های جنوب شهر گرگان حدود ۱۰ کیلومتر جلوتر از ناهارخوران قرار دارد. این روستا به علت برخورداری از هوای نسبتا خشک و خنک بازدید کنندگان زیادی دارد. از اماکن زیارتی این روستا می توان به امامزاده صالح (ع) اشاره کرد. روستا دارای دو آبشار همچنین استخر آبگرم است که خاصیت درمانی هم دارد. به لحاظ بافت تاریخی و معماری این روستا به ثبت آثار ملی رسیده است. این روستا بازمانده ای از یک شهر بزرگ می باشد که معلوم نیست در گذشته چه بر سر آن آمده است که امروزه تبدیل به یک روستای کوچک شده است.
آدرس نقشه گوگل سنگ نبشتهآدرس اینترنتی سنگ نبشتهتفسیرهای سنگ نبشته

جاذبه گرداب سنگی

0 نفر گرداب سنگی را دوست دارند
 • تصویر گرداب سنگی 0
این قلعه که به ملک قلا معروف می باشد، در ارتفاعات مشرف به روستای شاهان دشت بر روی یک کوه هرمی شکل قرار گرفته و متعلق به ملک بهمن، آخرین سلطان لاریجان بوده است. این قلعه از سنگ و نوعی ساروج که مخلوطی از شیر و تخم مرغ و خاک بوده ساخته شده و از استحکام بالایی برخوردار است. قلعه در سال ۱۰۰۵ه.ق، توسط شاه عباس صفوی فتح گردید. همچنین در مجاور قلعه و رودخانه هراز، آبشار شاهان دشت با ارتفاع تقریبی ۵۰ متر، یکی از بزرگترین آبشارهای استان به شمار می رود.
آدرس نقشه گوگل گرداب سنگیآدرس اینترنتی گرداب سنگیتفسیرهای گرداب سنگی

جاذبه پل شکسته یا شاپوری

0 نفر پل شکسته یا شاپوری را دوست دارند
 • تصویر پل شکسته یا شاپوری 0
این پل در فاصله ۳۰ کیلومتری پلدختر و بر فراز رودخانه سیمره در حد فاصل استان های ایلام و لرستان احداث شده است. طول پل ۱۷۵ متر بوده و جهت آن، شمال شرقی به جنوب غربی است. این پل در حال حاضر دارای ۶ چشمه طاق می باشد. مصالح به کار رفته در ساخت پل شامل ملات گچ و آهک، آجر و سنگ می شود. نامگذاری این بنا بر اساس گفته برخی مورخان به گاومیشان، به این دلیل بوده که پرورش گاومیش فقط در این منطقه صورت می گرفته است. همچنین با توجه به اهمیت گاو در آیین مهر پرستی، ممکن است این نام از آیین مذهبی آنها برگرفته شده باشد. پل گاومیشان متعلق به دوره ساسانی می باشد و در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
آدرس نقشه گوگل پل شکسته یا شاپوریآدرس اینترنتی پل شکسته یا شاپوریتفسیرهای پل شکسته یا شاپوری

جاذبه مقبره زید بن علی

0 نفر مقبره زید بن علی را دوست دارند
 • تصویر مقبره زید بن علی 0
در مأخذ ومنابع از مقبرة الشعرا یا آرامگاه شاعران در سرخاب تبریز تا قبل از قرن هشتم نامی برده نشده و قدیمی ترین تذکره فارسی، یعنی لباب الالباب محمد عوفی که ظاهراً در سنه ۶۱۸ تألیف شده و شرح حال شاعران قرن هشتم مانند خاقانی و ظهیر را که در مقبرة العشرا دفن شده اند، نگاشته است. نامی از مقبرة الشعرا نبرده و از این روی قدیم ترین کتابی که نام مقبرة الشعرا سرخاب را به صراحت دارد نزهة القلوب حمدالله مستوفی است که در سال ۷۴۰ هجری قمری تألیف شده ودیگر تاریخ گزیده اوست که در سال ۷۳۰ هجری قمری تألیف شده است.
آدرس نقشه گوگل مقبره زید بن علیآدرس اینترنتی مقبره زید بن علیتفسیرهای مقبره زید بن علی

جاذبه دریاچه کیو

0 نفر دریاچه کیو را دوست دارند
 • تصویر دریاچه کیو 0
این دریاچه در کنار پارکی به نام کیو واقع شده و آب آن از چشمه های طبیعی تامین می شود. این دریاچه از اهمیت توریستی برخوردار بوده و زیستگاهی مناسب برای جانوران آبزی و پرندگان بومی و مهاجر است. در کنار دریاچه امکانات تفریحی، شهربازی و چشم انداز زیبایی وجود دارد. کیو یک دریاچه فصلی بوده و در سال های اخیر، با توجه به شدت گرفتن خشکسالی های اخیر، این دریاچه زیبا تقریبا در حال خشک شدن است. در سال های اخیر اقداماتی در جهت حفاظت از منابع تامین کننده آب دریاچه، چراغ گذاری و ترمیم نرده های اطراف دریاچه صورت گرفته و طرح هایی برای ایجاد فواره و آب نما در دست بررسی می باشد.
آدرس نقشه گوگل دریاچه کیوآدرس اینترنتی دریاچه کیوتفسیرهای دریاچه کیو

جاذبه آبشار نوژیان

0 نفر آبشار نوژیان را دوست دارند
 • تصویر آبشار نوژیان 0
این آتشکده در ۱۲ کیلومتری غرب دلیجان در استان مرکزی قرار دارد و متعلق به دوره ساسانی است. آتشکده از سه بخش اصلی مانند، تالار شرقی، تالار غربی و راهرو تشکیل شده که تالار شرقی قسمت مهم آن و محل آتشدان و نیایش بوده است. این تالار دارای ۴ ستون مستحکم بوده که از سنگ و ساروج ساخته شده و گنبد و طاق این بنای عظیم بر روی این ۴ ستون قرار گرفته است. در دو طرف ورودی اصلی، دو ستون با نمای نیم دایره وجود دارد که برای دیده بانی از آن استفاده می کردند. از ضلع غربی، چهار ستون بزرگ نمایان است که ورودی اصلی و فرعی را در اطراف شامل می شود و این ورودی ها دارای سر در، سقف و طاق آجری بوده که فرو ریخته است. این آتشکده در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
آدرس نقشه گوگل آبشار نوژیانآدرس اینترنتی آبشار نوژیانتفسیرهای آبشار نوژیان

جاذبه بقعه شجاع الدین خورشید

0 نفر بقعه شجاع الدین خورشید را دوست دارند
 • تصویر بقعه شجاع الدین خورشید 0
برج لاجیم در سوادکوه مازندران واقع شده و به دلیل ویژگی خاصی که در تزئینات خود دارد، جایگاه ویژه ای را در میان سایر برج های کشور به خود اختصاص داده است. برج لاجیم در سال ۴۱۳ هجری قمری، توسط حسن بن علی شهریار ساخته شده است. برج عمارتی است مدور که از داخل سقفی گنبدی و از خارج بامی به شکل مخروط دارد. این برج با آجرهای تراشیده ساخته شده و بخش بالایی آن، با طاقک های کوچک به شکل کنگره آذین بندی شده است. در زیر طاقک ها، دو ردیف کتیبه به خط کوفی و پهلوی قرار دارد که به رنگ قرمز بر روی گچ سفید خودنمایی می کند. ارتفاع برج لاجیم حدود ۱۸ متر بوده و ورودی آن دارای دو پله آجری به موازات پهنای درب می باشد. به دلیل ارتفاع زیاد دو پله دیگر هم به پله های ورودی اضافه شده تا رفت و آمد افراد راحت تر انجام شود.
آدرس نقشه گوگل بقعه شجاع الدین خورشیدآدرس اینترنتی بقعه شجاع الدین خورشیدتفسیرهای بقعه شجاع الدین خورشید

جاذبه پارک جنگلی شوراب

0 نفر پارک جنگلی شوراب را دوست دارند
 • تصویر پارک جنگلی شوراب 0
پارک شوراب یکی از پارک های طبیعی اطراف خرم آباد است که دارای امکانات رفاهی و آلاچیق می باشد. این پارک جنگلی به دلیل وجود درختان انبوه بلوط و آب و هوای معتدل، گردشگران بسیاری را جذب می کند.
آدرس نقشه گوگل پارک جنگلی شورابآدرس اینترنتی پارک جنگلی شورابتفسیرهای پارک جنگلی شوراب

جاذبه پل دختر

0 نفر پل دختر را دوست دارند
 • تصویر پل دختر 0
پلاژ بانوان در سواحل شمالی جزیره احداث شده است. این پلاژ علاوه بر امکاناتی چون دوش آب شیرین، سایه‌بان و نورپردازی مناسب، سالن بدن سازی هم دارد و زیرنظر مربیان اداره میشود. علاوه بر آن مربیان شنا و نجات غریق ایمنی خاطر استفاده کنندگان از پلاژ را فراهم کرده است. پلاژ بانوان کیش به علت موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان و داشتن امکانات لازم، با استقبال زیادی روبه‌رو است.
آدرس نقشه گوگل پل دخترآدرس اینترنتی پل دخترتفسیرهای پل دختر

جاذبه پل گاومیشان

0 نفر پل گاومیشان را دوست دارند
 • تصویر پل گاومیشان 0
پل دختر که از آثار ارزنده معماری پیش از اسلام در لرستان محسوب می شود، در ورودی شهر پلدختر واقع شده و دومین پلی است که در لرستان مشهور می باشد. این پل در میان بومیان شهرستان مربوطه، داستان عاشقانه ای را درون سینه دارد. این بنا متعلق به دوره ساسانی می باشد. طول این پل ۲۷۰ متر بوده و پایه های پهن و قطور آن، از سنگ تراشیده شده است. حوادث و عوامل طبیعی به ویژه طغیان رودخانه کشکان، پایه ها و دهانه پل را تخریب نموده و اکنون بقایایی از مخروبه های آن وجود دارد. در گذشته برخی معتقد بودند که این پل منتسب به ایزد بانو آناهیتا است. این پل اهمیت بسیاری در ارتباط بین مناطق جنوب با غرب و مرکز و شمال داشته و علاوه بر اتصال لرستان و ایلام، راه اصلی شاپور خواست به جندی شاپور در دوره ساسانی به شمار می رفته است.
آدرس نقشه گوگل پل گاومیشانآدرس اینترنتی پل گاومیشانتفسیرهای پل گاومیشان

جاذبه مسجد جامع بروجرد

0 نفر مسجد جامع بروجرد را دوست دارند
 • تصویر مسجد جامع بروجرد 0
بنای تاریخی مذهبی مسجد کبود از آثار ارزشمند دوره قراقویونلو می باشد که به دستور جهانشاه که شهر تبریز را پایـتخت خود قرار داده بود و به ســــرکــــاری عزالدین قاپوچـی بنا گردیــده و با استنــــاد به کتــیبه برجسته ســـر درب به سال ۸۷۰ ه.ق ساختمان آن به اتمام رسیده است
آدرس نقشه گوگل مسجد جامع بروجردآدرس اینترنتی مسجد جامع بروجردتفسیرهای مسجد جامع بروجرد

جاذبه غار کوگان

0 نفر غار کوگان را دوست دارند
 • تصویر غار کوگان 0
این خانه تاریخی، که در سال ۱۲۹۴ ه.ق، در دوره قاجار ساخته شده، در بازار اراک مقابل مدرسه سپهداری واقع شده است. بنای خانه دو طبقه دارد که طبقه همکف آن اتاق های شبستانی و زمستان نشین و طبقه دوم اعیان نشین بوده است. این دو طبقه از طریق گذرگاه ها و درها به هم مرتبط هستند. این خانه در سال ۱۳۷۴ توسط میراث فرهنگی و گردشگری استان مرکزی از وراث مرحوم حسن پور خریداری و مرمت گردید. در حال حاضر این خانه موزه صنایع دستی استان مرکزی می باشد که آثار هنری زیبایی را ارائه می دهد.
آدرس نقشه گوگل غار کوگانآدرس اینترنتی غار کوگانتفسیرهای غار کوگان

جاذبه تونل برفی

0 نفر تونل برفی را دوست دارند
 • تصویر تونل برفی 0
تالاب آلاگل در غرب جاده اینچه برون، قرار دارد. آب این تالاب از رودخانه اترک و نهرهای شور به نام های سامان و شورجه تامین می شود. از نظر پوشش گیاهی گیاهان شناور در آب، گیاه بومادران و نی می باشد که در بخشهای محدودی از تالاب رویش دارند به علاوه این تالاب لجنی است. این تالاب پذیرای پرندگان مهاجر در زمستان می باشد که تا کنون ۸۵ گونه پرنده شامل ۱۹ گونه بومی و۶۶ گونه مهاجر شناسایی شده است. برخی پرندگان مشاهده شده در تالاب عبارتند از فلامینگو، غاز سفید، پلیکان، قو، بوتیمار و پرستو، حواصیل، اردک. آلاگل در زبان ترکمنی به معنی تالاب های شور و گل آلود می باشد.
آدرس نقشه گوگل تونل برفیآدرس اینترنتی تونل برفیتفسیرهای تونل برفی

جاذبه موزه مردم شناسی

0 نفر موزه مردم شناسی را دوست دارند
 • تصویر موزه مردم شناسی 0
در موزه مردم شناسی لرستان، گوشه ای از زندگی مردم استان در زمان های قدیم به نمایش گذاشته شده است. این موزه شامل مجموعه ای از اشیاء مربوط به باورها و اعتقادات مردم نظیر چشم زخم ها، دعاها و طلسم ها، جعبه های کوچک قرآن، جام چهل کلید و گوشواره هفت محمدی است. همچنین نحوه پخت نان و غرفه آب، شکار و موسیقی های محلی در موزه موجود است. پوشاک زنان و مردان نظیر شال، عبا، لباس های محلی، کفش، زیورآلات، انواع دستبند و گردن بند ساخته شده از سنگ های گرانبها که زنان به خود و لباس هایشان آویزان می کنند، در معرض دید قرار گرفته اند. صحنه هایی از شیوه تولید کشاورزی سنتی و ابزارهای آنها در بخش دیگر موزه و کتاب های خطی، دوات، قلمدان، انواع پیه سوز، آهنگری سنتی، ورشو سازی، مس گری، خراطی، سراجی، بافت سیاه چادر و بافت فرش در دیگر بخش های این موزه دیده می شود. بخش دیگری از موزه به وسایل و ابزار شکار مانند، زره، کلاه خود، شمشیر، جای باروت، تفنگ، دوربین شکاری، زین اسب، شلاق و رکاب تعلق دارد.
آدرس نقشه گوگل موزه مردم شناسیآدرس اینترنتی موزه مردم شناسیتفسیرهای موزه مردم شناسی
ساعت
تصویر ساعت
تور های مرتبط به این مقصد
تصویر تور های مرتبط به این مقصد

تور های ایرانگردی | تور ایلام کرمانشاه لرستان

0 نفر ایرانگردی | تور ایلام کرمانشاه لرستان را دوست دارند
پالایش نوع اتوبوسپالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور ایرانگردیپالایش نوع تور پنج روزهپالایش نوع تور تاریخیپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور خانوادگی
تور ایرانگردی | تور ایلام کرمانشاه لرستان | مجموعه ثبت شده جهانی بیستون | طاق بستان | خرید سوغات کرمانشاه | قلعه والی ...

تور های ایرانگردی | تور خوزستان لرستان چهارمحال بختیاری

0 نفر ایرانگردی | تور خوزستان لرستان چهارمحال بختیاری را دوست دارند
پالایش نوع اتوبوسپالایش نوع اقامت در خانه سنتیپالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع تور ایرانگردیپالایش نوع تور تاریخیپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور خانوادگی
تور ایرانگردی | تور خوزستان لرستان چهارمحال بختیاری |قلعه فلک الافلاک | موزه شوش | کاخ آپادانا | کاخ آکروپل مجموعه ثبت ج...

تور های تور لاله های واژگون کوهرنگ | دو نیم روزه | تور طبیعت گردی

1 نفر تور لاله های واژگون کوهرنگ | دو نیم روزه | تور طبیعت گردی  را دوست دارند
پالایش نوع اتوبوسپالایش نوع اقامت در خانه سنتیپالایش نوع تور ایرانگردیپالایش نوع تور دو روزهپالایش نوع تور طبیعت گردی
تور لاله های واژگون کوهرنگ | دو نیم روزه | تور طبیعت گردی

تور های رفتینگ کارون در دل زاگرس | 6 روز 5 شب

0 نفر رفتینگ کارون در دل زاگرس | 6 روز 5 شب را دوست دارند
پالایش نوع اتوبوسپالایش نوع اقامت در خانه سنتیپالایش نوع اقامت در هتلپالایش نوع اقامت در کمپپالایش نوع تور ایرانگردیپالایش نوع تور پنج روزهپالایش نوع تور طبیعت گردی
تور رفتینگ کارون در دل زاگرس | 6 روز 5 شب | حرکت چهارشنبه بازدید از جاذبه‌ها: روستا و آبشار شیوند، بازدید و قایق سواری...
آگهی ها
تصویر آگهی ها

مقصد دمشق

0 نفر دمشق را دوست دارند
تصویر دمشق
جاذبه های گردشگری و توریستی سوریه دمشق : دمشق یا شهر یاسمن، پایتخت و مرکز مذهبی و اجتماعی سوریه است و در جنوب غربی این کشور واقع شده. شهر قدیمی دمشق توسط دیوارهای شهر احاطه شده است. از نظر جغرافیایی این شهر در تپه دامنه کوه شرقی قرار دارد و آب و هوای آن نیمه خشک است. دمشق کوچه هایی عربی با خانه هایی...

مقصد مشهد

0 نفر مشهد را دوست دارند
تصویر مشهد
جاذبه های گردشگری و توریستی ایران مشهد : مشهد شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پر جمعیت پس از تهران است . مشهد در زمان حکومت نادرشاه افشار به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد . این شهرستان دارای آب و هوای معتدل و متغیر است . در این ناحیه رشته کوه های رفیع هزار مسجد و بینالود ...

مقصد کربلا

0 نفر کربلا را دوست دارند
تصویر کربلا
جاذبه های گردشگری و مذهبی عراق کربلا : کربلا در ۷۵ کیلومتری شمال غربی نجف و ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بغداد قرار گرفته است. نزدیکترین شهر مهم عراق به کربلا شهر حله مرکز بابل است که در ۳۵ کیلومتری شرق کربلا قرار دارد. در داخل شهر، شاخه ای از رودخانه فرات به نام نهر حسینیه قرار دارد که سبب آبادانی و وجود ...

مقصد کیش

0 نفر کیش را دوست دارند
تصویر کیش
جاذبه های گردشگری و توریستی جزیره کیش : کیش در منطقه خلیج فارس قرار گرفته و به صورت بیضی شکل می باشد. این جزیره نسبتا مسطح بوده که مرکز آن بیشترین ارتفاع را داشته و با شیب ملایمی به سواحل آن ختم می شود. هوای کیش از ماه مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوعی است. از ماه فروردین تا مهر، گرم وشرجی ...
تصویر آرم تور گالری
تور گالری، ضمن خیر مقدم و تشکر از جنابعالی برای بازدید از این سایت، لازم می داند بدینوسیله اطلاعات کوتاهی در ارتباط با فعالیت های خود برای آشنایی بیشتر شما تقدیم نماید.
 • با ما همراه باشید
 • Google+

 • Facebook

 • Twitter

 • Digg
صاحب امتیاز، طراح و گرافیست سایت محمد عاشوری، طراح و برنامه نویس سایت سیّد محمّد حسین می بودی
تمام حقوق برای صاحبان سایت محفوظ می باشد و کپی غیر مجاز از آن پیگرد قانونی دارد.
Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS 3.0AddThis Social Bookmark ButtonFirefox 3