• 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

جاذبه های گردشگری و توریستی اصفهان

0 نفر اصفهان را دوست دارند
 • تصویر اصفهان 0
 • تصویر اصفهان 1
 • تصویر اصفهان 2
 • تصویر اصفهان 3
 • تصویر اصفهان 4
 • تصویر اصفهان 5
 • تصویر اصفهان 6
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
جاذبه های گردشگری و توریستی ایران اصفهان : اصفهان شهری باستانی در مرکز ایران است که به فاصله ۴۲۰ کیلومتری جنوب تهران قرار دارد . شهر اصفهان مرکز استان اصفهان نیز می باشد و در فرهنگ ایرانی به نصف جهان مشهور است. اصفهان به لحاظ جمعیت بعد از تهران و مشهد، سومین شهر بزرگ ایران محسوب میشود. اصفهان در منطقه ای نیمه کویری و در کنار زاینده رود قرار گرفته و از مراکز گردشگری، فرهنگی و اقتصادی ایران به شمار میرود. آب و هوای آن معتدل و دارای فصول منظم است .
آدرس نقشه گوگل اصفهانآدرس اینترنتی اصفهانلیست هتل های اصفهانتفسیرهای اصفهان
نوع مقصد
تصویر نوع مقصد

جاذبه های مقصد

تصویر جاذبه های مقصد

جاذبه میدان امام

0 نفر میدان امام را دوست دارند
 • تصویر میدان امام 0
در محل این میدان (قبل از آنکه شهر اصفهان به پایتخت صفویه منسوب شود) باغى وسیع به نام نقش ‏جهان وجود داشته است. در دوره شاه‏ عباس اول، این باغ تا حدود امروزى آن وسعت داده شد و در اطراف آن مشهورترین و عظیم‏ ترین بناهاى تاریخى اصفهان به وجود آمد. مساحت این میدان حدود ۸۵ هزار متر مربع مى‏باشد. در دوره شاه‏ عباس و جانشینان او این میدان محل بازى چوگان و رژه ارتش و چراغانى و محل نمایشهاى مختلف بوده است. دو دروازه‌ سنگی‌ چوگان‌ در شمال‌ و جنوب‌ این‌ میدان‌ تعبیه‌ شده ‌است. طول این میدان از شمال به جنوب بالغ بر ۵۰۰ متر و عرض آن در حدود ۱۵۰ متر است. به عقیده عموم سیاحان خارجى میدان امام یکى از بزرگترین میدانهاى جهان است. میدان نقش جهان شاهد بسیارى از خاطرات تاریخى ایران درچهار قرن اخیر بوده است. خاطرات زندگى شاه عباس کبیر و جانشینان او تا آخر عهد صفویه بااین میدان بزرگ تاریخى به هم آمیخته است.
آدرس نقشه گوگل میدان امامآدرس اینترنتی میدان امامتفسیرهای میدان امام

جاذبه مسجد امام

0 نفر مسجد امام را دوست دارند
 • تصویر مسجد امام 0
ساخت این مسجد که در ضلع جنوبى میدان امام قرار دارد در سال ۱۰۲۰ هجرى به فرمان شاه‏ عباس اول در بیست و چهارمین سال سلطنت وى شروع شده و تزئینات و الحاقات آن در دوره جانشینان او به اتمام رسید. مهندس معمار آن استاد على‏اکبر اصفهانى و ناظر ساختمان، محب‏على بیک الله بوده‏ اند. این مسجد شاهکارهاى جاویدان از معمارى، کاشى‏کارى و نجّارى در قرن یازدهم هجرى را به نمایش میگذارد. از نکات‌ جالب‌ توجه‌ این‌ مسجد، انعکاس‌صوت‌ در مرکز گنبد بزرگ‌ جنوبی‌ آن‌ است‌. ارتفاع‌ گنبد مسجد ۵۲ متر، ارتفاع‌ مناره‌های‌ داخل‌ آن ‌۴۸ متر وارتفاع‌ مناره‌های‌ سردر آن‌ در میدان‌ نقش‌ جهان ۴۲ متر است. قطعات‌ بزرگ‌ سنگ‌های‌ مرمر یکپارچه‌ وسنگاب‌های‌ نفیس‌، از دیدنیهای‌ جالب‌ این‌ مسجد است‌.
آدرس نقشه گوگل مسجد امامآدرس اینترنتی مسجد امامتفسیرهای مسجد امام

جاذبه مسجد شیخ‏ لطف الله

0 نفر مسجد شیخ‏ لطف الله را دوست دارند
 • تصویر مسجد شیخ‏ لطف الله 0
این مسجد بى‏نظیر هم که شاهکار دیگرى از معمارى و کاشى‏کارى قرن یازدهم هجرى است به فرمان شاه‏ عباس اول در مدت هجده سال بنا شده و معمار و بناى مسجد استاد محمدرضا اصفهانى بوده است. تزئینات کاشى‏کارى آن در داخل از اره‏ ها به بالا همه از کاشى‏هاى معرّق پوشیده شده است. باستان ‏شناسان خارجى در مورد عظمت معمارى این مسجد گفته‏ اند: «به سختى مى‏توان این بنا را محصول دست بشر دانست». شیخ‌ لطف‌ الله ازعلمای‌ بزرگ‌ شیعه‌ در لبنان‌ امروزی‌ بود که‌ به‌ دعوت‌ شاه‌ عباس‌ اول‌ در اصفهان‌ اقامت‌ گزید. این‌ مسجد به‌ منظور تجلیل‌ از مقام‌ او و برای‌ تدریس‌ و نمازگزاری‌ وی‌ احداث‌ شد.
آدرس نقشه گوگل مسجد شیخ‏ لطف اللهآدرس اینترنتی مسجد شیخ‏ لطف اللهتفسیرهای مسجد شیخ‏ لطف الله

جاذبه مسجد جمعه

0 نفر مسجد جمعه را دوست دارند
 • تصویر مسجد جمعه 0
مسجد جمعه از آثار تاریخى بعد از ورود اسلام به ایران بوده که در قرن چهارم هجرى بنا شده و در دوره‏ هاى سلجوقیان، آل ‏مظفر و شاه‏ عباس اول بر ابعاد آن افزوده شده است، در جاى جاى مسجد، غیر از سبک هاى مختلف معمارى، انواع خطوط و نظم و نثر قابل ‏مشاهده است این‌ مسجد، مجموعه‌ای‌ از ساختمان‌ها و آثار هنری‌ دوره‌های‌ بعد از اسلام‌ در ایران‌است.
آدرس نقشه گوگل مسجد جمعهآدرس اینترنتی مسجد جمعهتفسیرهای مسجد جمعه

جاذبه عالی ‏قاپو

0 نفر عالی ‏قاپو را دوست دارند
 • تصویر عالی ‏قاپو 0
این قصر که نمونه منحصر به فردى از معمارى کاخ هاى عهد صفوى است، در اوایل قرن یازدهم هجرى به فرمان شاه‏ عباس اول ساخته شد، شاه صفوى، سفرا و شخصیت هاى عالى‏قدر را در این کاخ به حضور مى‏پذیرفته است. این کاخ داراى ۵ طبقه است که هر طبقه تزئینات مخصوص دارد. در زمان شاه‏ عباس دوم، شاه نشین به بناى اصلى افزوده شده و شاه و میهمانانش از تالار همین عمارت، مناظر و چوگان و چراغانى و آتش‏بازى و نمایش هاى میدانى را تماشا مى ‏کردند . عالی قاپو که‌ دولتخانه‌ مبارکه‌ نقش‌ جهان‌ و قصر دولتخانه نام‌ داشت‌، نمونه‌منحصر به‌ فردی‌ از معماری‌ کاخ‌های‌ عهد صفوی‌ است‌ .
آدرس نقشه گوگل عالی ‏قاپوآدرس اینترنتی عالی ‏قاپوتفسیرهای عالی ‏قاپو

جاذبه کاخ چهل‏ستون

0 نفر کاخ چهل‏ستون را دوست دارند
 • تصویر کاخ چهل‏ستون 0
کاخ یا باغ چهل‏ستون که بالغ بر ۶۷ هزار متر مربع مساحت دارد، در دوره شاه‏ عباس اول احداث گردیده و در وسط آن عمارتى ساخته شده است. در سلطنت شاه ‏عباس دوم در ساختمان موجود مرکزى، تغییرات کلى صورت گرفته است اگرچه انعکاس ستون هاى بیست‏ گانه، تالار چهل‏ستون در حوض مقابل عمارت، مفهوم چهلستون را بیان مى‏کند ولى در حقیقت عدد چهل در ایران، کثرت و تعداد را مى‏رساند و وجه تسمیه عمارت مزبور به چهل ستون‏ به علت تعداد زیاد ستون هاى این کاخ مى‏باشد.
آدرس نقشه گوگل کاخ چهل‏ستونآدرس اینترنتی کاخ چهل‏ستونتفسیرهای کاخ چهل‏ستون

جاذبه کاخ هشت‏ بهشت

0 نفر کاخ هشت‏ بهشت را دوست دارند
 • تصویر کاخ هشت‏ بهشت 0
عمارت تاریخى «هشت‏ بهشت» نمونه‏ اى از کاخهاى محل سکونت آخرین سلاطین دوره صفویه است که در دوره شاه سلیمان در سال ۱۰۸۰ هجرى بنا شده است. کاشی‌ کاری هایی‌ که‌ انواع‌ پرندگان‌، حیوانات درنده‌ و خزندگان بر روی‌ آن‌ نقش‌ بسته‌، از آثار این‌ کاخ‌ بشمار می‌آید. از باغ وسیع «هشت ‏بهشت» مقدار زیادى باقى نمانده ولى قصر تاریخى آن هنوز اثر ارزنده و جالبیست که پس از انقلاب، پارکى در اطراف آن ساخته شده است .
آدرس نقشه گوگل کاخ هشت‏ بهشتآدرس اینترنتی کاخ هشت‏ بهشتتفسیرهای کاخ هشت‏ بهشت

جاذبه مدرسه چهارباغ

0 نفر مدرسه چهارباغ را دوست دارند
 • تصویر مدرسه چهارباغ 0
مدرسه چهارباغ که به نام مدرسه مادرشاه نیز نامیده مى‏شود، آخرین بناى تاریخى باشکوه عهد صفویه در اصفهان است که براى تدریس و تعلیم طلاب علوم دینى در دوره شاه‏ سلطان حسین از سال ۱۱۱۶ تا ۱۱۲۶ هجرى ساخته شده است. مدرسه چهارباغ از لحاظ کاشى‏کارى، انواع مختلف این فن را در خود جاى داده و در حقیقت موزه کاشى‏کارى اصفهان مى‏باشد کاروان‏سراى مادرشاه که مجلل ‏ترین اقامتگاه مسافرین سه قرن پیش بوده هم‏ اکنون تبدیل به مهمان‏سراى عباسى شده و از لحاظ سبک معمارى در بین هتل هاى دنیا بى‏نظیر و منحصر به فرد است.
آدرس نقشه گوگل مدرسه چهارباغآدرس اینترنتی مدرسه چهارباغتفسیرهای مدرسه چهارباغ

جاذبه گردشگاه چهارباغ‏

0 نفر گردشگاه چهارباغ‏ را دوست دارند
 • تصویر گردشگاه چهارباغ‏ 0
اصفهان در سال ۱۰۰۶ هجرى رسماً به پایختى شاه عباس اول انتخاب شد و از این سال به بعد فعالیت قابل ملاحظه‏اى براى ساختن قصرها و پلها و مساجد تاریخى به منظور تزیین پایتخت به عمل آمد. ایجاد گردشگاهى مانند چهارباغ هم در همین سال به دستور پادشاه صفوى انجام شد و از محل دروازه دولت (مقابل کاخ فعلى شهردارى) تا دامنه کوه صفه (دروازه شیراز) خیابان طویل و عریضى مشجر احداث شد.
آدرس نقشه گوگل گردشگاه چهارباغ‏آدرس اینترنتی گردشگاه چهارباغ‏تفسیرهای گردشگاه چهارباغ‏

جاذبه سى‏و سه پل‏

0 نفر سى‏و سه پل‏ را دوست دارند
 • تصویر سى‏و سه پل‏ 0
این پل که در نوع خود شاهکارى بى‏نظیر از آثار دوره سلطنت شاه‏ عباس اول است، به هزینه و نظارت سردار معروف او الله ‏وردى‏خان بنا شده.این پل در حدود ۳۰۰ متر طول و ۱۴ متر عرض دارد و طویل‏ ترین پل زاینده ‏رود است که در سال ۱۰۰۵ هجرى ساخته شده است.در دوره‌ صفویه‌، مراسم‌ جشن‌ آبریزان‌ یا آبپاشان‌ ارامنه‌ در کنار این‌ پل‌ صورت‌ می‌گرفت‌.ارامنه‌ جلفا، مراسم‌ (خاج‌ شویان)را نیز در محدوده‌ همین‌ پل‌ برگزار می‌ کرده‌اند.پل‌ مزبور یکی‌ از شاهکارهای‌ معماری‌ و پل‌ سازی‌ ایران‌ و جهان‌ محسوب‌ می‌شود.
آدرس نقشه گوگل سى‏و سه پل‏آدرس اینترنتی سى‏و سه پل‏تفسیرهای سى‏و سه پل‏

جاذبه پل خواجو (پل شاهى)

0 نفر پل خواجو (پل شاهى) را دوست دارند
 • تصویر پل خواجو (پل شاهى) 0
این پل که از اواخر تیمورى شالوده‏ هایى داشته به امر شاه‏ عباس دوم در سال ۱۰۶۰ به صورت امروزى آن ساخته شده است.در وسط این پل براى اقامت موقتى شاه صفوى و خانواده او ساختمان مخصوصى که به نام بیگربیکى شهرت دارد بنا شده که هم‏ اکنون وجود دارد و طاق هاى آن داراى تزئینات نقاشى است.نام‌ پل‌خواجو، تحریف‌ کلمه‌ خواجه‌است‌ که‌ به‌ مناسبت‌ لقب‌ بزرگان‌ وخواجه‌های‌ عصر صفوی‌ نام‌ گذاری‌ شده‌ است.
آدرس نقشه گوگل پل خواجو (پل شاهى)آدرس اینترنتی پل خواجو (پل شاهى)تفسیرهای پل خواجو (پل شاهى)

جاذبه پل شهرستان

0 نفر پل شهرستان را دوست دارند
 • تصویر پل شهرستان 0
قدیمى‏ترین پل زاینده‏ رود است که به عقیده بعضى از محققین اساس امروز آن ساسانى است ولى ریشه و پایه هخامنشى دارد و قسمتهاى فوقانى آن الحاقاتى از آثار دوره دیالمه و سلاجقه را در بر مى‏گیرد. این‌ پل‌ قدیمی‌ در ناحیه‌ جی‌ قدیم‌ ‌ واقع‌ شده‌ و از نظر معماری‌ فوق‌العاده‌ جالب‌ توجه‌ است‌ و یکى از پل هاى باستانى است که در چهارکیلومترى مشرق اصفهان واقع شده و از دو طرف، از آن پل عبور مى‏کنند، یکى، از خیابانهاى مشتاق و سارویه و از دامنه تپه اشرف، و دیگری از دالان بهشت. در دوطرف این پل بیشه و باغها و آپارتمانهاى تابستانى وجود دارد.
آدرس نقشه گوگل پل شهرستانآدرس اینترنتی پل شهرستانتفسیرهای پل شهرستان

جاذبه پل مارنان‏

0 نفر پل مارنان‏ را دوست دارند
 • تصویر پل مارنان‏ 0
این پل در اصل ماربین نام داشته که اسم تصحیف «مهربین» از فرهنگ اوستایى است و در طى ۱۵ قرن تاریخ اسلامى ایران پیوسته به همین نام شناخته شده و در غربى‏ترین قسمت شهر اصفهان بوده است. این پل در عصر صفوى تغییرى نکرده ولى تعمیرات مکرّر داشته است.
آدرس نقشه گوگل پل مارنان‏آدرس اینترنتی پل مارنان‏تفسیرهای پل مارنان‏

جاذبه پل چوبی

0 نفر پل چوبی را دوست دارند
 • تصویر پل چوبی 0
این پل که با عرض کم و طول حدود ۱۴۷ متر ساخته شده از مستحدثات دوره شاه‏ عباس ثانى در سال ۱۰۶۵ هجرى است، این پل براى عبور و مرور عامه مردم نبوده بلکه صرفاً وسیله ارتباط باغ هاى سلطنتى در ساحل شمالى و جنوبى رودخانه و محل عبور خانواده شاه ‏صفوى و امراء و اشراف و مهمان ‏ها و سفرایى بوده که (در بناهاى باشکوه این باغ ها که امروزه چیزى از آنها باقى نمانده) با شاه ‏عباس دوم ملاقات داشته‏ اند.
آدرس نقشه گوگل پل چوبیآدرس اینترنتی پل چوبیتفسیرهای پل چوبی

جاذبه کلیساى وانگ

0 نفر کلیساى وانگ را دوست دارند
 • تصویر کلیساى وانگ 0
در میان کلیساهاى بنا شده در جلفا، کلیساى وانک از همه مشهورتر است، ساختمان آن در سلطنت شاه ‏عباس دوم در سال ۱۰۶۵ هجرى آغاز شده و در سال ۱۰۷۴ به اتمام رسیده است.این کلیسا تزئینات نقاشى، گل و بوته و کاشى‏کاریهاى جالب و تابلوهاى زیبائى از زندگانى حضرت مسیح را در بردارد و به غیر از تابلوهاى نقاشى آن، که نفوذ صنعت نقاشى ایتالیا و هلند در آن پدیدار است، نوع معمارى و تمام تزئینات دیگر آن ایرانى است.
آدرس نقشه گوگل کلیساى وانگآدرس اینترنتی کلیساى وانگتفسیرهای کلیساى وانگ

جاذبه منارجنبان

0 نفر منارجنبان را دوست دارند
 • تصویر منارجنبان 0
این بنا به‏ صورت یک بقعه و دو مناره است که بر روى قبر «عمو عبدالله» از زهاد معروف قرن هشتم هجرى بنا شده است. ایوان منارجنبان یکى از نمونه‏ هاى ابنیه سبک مغولى ایران است و از آن دوره کاشى‏کارى‏هایى هم به جا مانده است. مناره‏ ها بعدها و در تاریخى که به درستی معلوم نیست، احتمالاً در آخر عصر صفویه به ایوان مزبور اضافه شده و با حرکت دادن یکى از آنها، نه تنها مناره دیگر به حرکت درمى‏آید بلکه تمامى این ساختمان مرتعش مى‏شود.
آدرس نقشه گوگل منارجنبانآدرس اینترنتی منارجنبانتفسیرهای منارجنبان

جاذبه آتشگاه

0 نفر آتشگاه را دوست دارند
 • تصویر آتشگاه 0
کوه کم ‏ارتفاعى در هشت کیلومترى مغرب اصفهان، که قسمت بالاى آن را ویرانه‏ هایى از خشت ضخیم و محکم تشکیل داده و به گفته مورخین یکى از آتشکده‏ هاى معروف اصفهان بوده است. اگرچه تعیین تاریخ قطعى ساختمان مشکل مى‏نماید، ولى آنچه مسلم است از دوره ساسانى جدیدتر نیست. بر روی کوه کوچکی به فاصله ۲۰ کیلومتری از سوی باختر اصفهان و در جلگه با صفای فرح انگیز قرب و مشرف بر رودخانه زاینده رود عمارات ویران و آثاری قرار دارد که به احتمالی به دوره اشکانی و به زعم قوی متعلق به دوره ساسانیان است .
آدرس نقشه گوگل آتشگاهآدرس اینترنتی آتشگاهتفسیرهای آتشگاه

جاذبه تخت فولاد

0 نفر تخت فولاد را دوست دارند
 • تصویر تخت فولاد 0
بعد از قبرستان وادی السلام درنجف اشرف و سایر گورستانهای اعتاب مقدسه و همچنین گورستان قدیمی قم و مقبره شیخان باید قبرستان تخت فولاد را از شریفترین و ارجمند ترین و متبرکترین مقابر و گورستانهای ایران بلکه عموم شهرهای شیعه نشین محسوب داشت. وجود «لسان الارض» که از بدو خلقت حکایت می کند و همچنین وجود قبر جناب «یوشع» از انبیای بزرگوار بنی اسرائیل در این سرزمین مقدس که مربوط به دو هزار سال قبل و شاید کمی بیشتر باشد، از امتیازات این زمین و گورستان می باشد.
آدرس نقشه گوگل تخت فولادآدرس اینترنتی تخت فولادتفسیرهای تخت فولاد

جاذبه بازار قدیمی قیصریه

0 نفر بازار قدیمی قیصریه را دوست دارند
 • تصویر بازار قدیمی قیصریه 0
بازار قیصریه از بزرگترین و مجلل ترین مرکز خرید و فروش در دوران صفویه بوده است. این بازار که هم اکنون بزرگترین مرکز عرضه صنایع دستی اصفهان است در سال ۱۰۲۹ ه.ق در شمال میدان امام ساخته شد. در دوران صفویه این بازار مرکز فروش پارچه های گرانبها بوده و شرکتهای تجاری خارجی نیز در آن حجره هایی داشته اند . در سر در ورودی بازار چند تابلوی نقاشی وجود دارد که دو مرد تیرانداز با نیم تنه شیر و دم اژدها بر کاشی معرق دیده می شود. در دو طرف ورودی دو سکو قرار دارد که در روزگاران قدیم زرگران بساط خود را روی آن پهن می کردند .
آدرس نقشه گوگل بازار قدیمی قیصریهآدرس اینترنتی بازار قدیمی قیصریهتفسیرهای بازار قدیمی قیصریه
ساعت
تصویر ساعت
تور های مرتبط به این مقصد
تصویر تور های مرتبط به این مقصد

تور های روستای هرانده و غار بورنیک | تور یک روزه غار بورنیک

0 نفر روستای هرانده و غار بورنیک | تور یک روزه غار بورنیک را دوست دارند
پالایش نوع اتوبوسپالایش نوع تور ایرانگردیپالایش نوع تور تفریحیپالایش نوع تور طبیعت گردیپالایش نوع تور یک روزهپالایش نوع روستا گردی
تور روستای هرانده، غار بورنیک | یک وعده صبحانه – پذیرایی عصرانه – لیدر های مجرب طبیعتگرد و حیات وحش - بیمه کامل مسافرتی ...

تور های لاله های واژگون خوانسار، تور یک روزه، 1 روزه

1 نفر لاله های واژگون خوانسار، تور یک روزه، 1 روزه را دوست دارند
پالایش نوع اتوبوسپالایش نوع تور ایرانگردیپالایش نوع تور طبیعت گردیپالایش نوع تور عمومیپالایش نوع تور یک روزه
تور لاله های واژگون خوانسار، تور یک روزه، 1 روزه
آگهی ها
تصویر آگهی ها

مقصد دمشق

0 نفر دمشق را دوست دارند
تصویر دمشق
جاذبه های گردشگری و توریستی سوریه دمشق : دمشق یا شهر یاسمن، پایتخت و مرکز مذهبی و اجتماعی سوریه است و در جنوب غربی این کشور واقع شده. شهر قدیمی دمشق توسط دیوارهای شهر احاطه شده است. از نظر جغرافیایی این شهر در تپه دامنه کوه شرقی قرار دارد و آب و هوای آن نیمه خشک است. دمشق کوچه هایی عربی با خانه هایی...

مقصد مشهد

0 نفر مشهد را دوست دارند
تصویر مشهد
جاذبه های گردشگری و توریستی ایران مشهد : مشهد شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پر جمعیت پس از تهران است . مشهد در زمان حکومت نادرشاه افشار به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد . این شهرستان دارای آب و هوای معتدل و متغیر است . در این ناحیه رشته کوه های رفیع هزار مسجد و بینالود ...

مقصد کربلا

0 نفر کربلا را دوست دارند
تصویر کربلا
جاذبه های گردشگری و مذهبی عراق کربلا : کربلا در ۷۵ کیلومتری شمال غربی نجف و ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بغداد قرار گرفته است. نزدیکترین شهر مهم عراق به کربلا شهر حله مرکز بابل است که در ۳۵ کیلومتری شرق کربلا قرار دارد. در داخل شهر، شاخه ای از رودخانه فرات به نام نهر حسینیه قرار دارد که سبب آبادانی و وجود ...

مقصد کیش

0 نفر کیش را دوست دارند
تصویر کیش
جاذبه های گردشگری و توریستی جزیره کیش : کیش در منطقه خلیج فارس قرار گرفته و به صورت بیضی شکل می باشد. این جزیره نسبتا مسطح بوده که مرکز آن بیشترین ارتفاع را داشته و با شیب ملایمی به سواحل آن ختم می شود. هوای کیش از ماه مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوعی است. از ماه فروردین تا مهر، گرم وشرجی ...
تصویر آرم تور گالری
تور گالری، ضمن خیر مقدم و تشکر از جنابعالی برای بازدید از این سایت، لازم می داند بدینوسیله اطلاعات کوتاهی در ارتباط با فعالیت های خود برای آشنایی بیشتر شما تقدیم نماید.
 • با ما همراه باشید
 • Google+

 • Facebook

 • Twitter

 • Digg
صاحب امتیاز، طراح و گرافیست سایت محمد عاشوری، طراح و برنامه نویس سایت سیّد محمّد حسین می بودی
تمام حقوق برای صاحبان سایت محفوظ می باشد و کپی غیر مجاز از آن پیگرد قانونی دارد.
Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS 3.0AddThis Social Bookmark ButtonFirefox 3